Як відключити турботаймер. турботаймер Як відключити.

Автомобільні турботаймером встановлюють на машини для продовження терміну служби турбін. Пристрій повинен захистити двигун, оснащений турбонаддувом і запобігти передчасному зносу і пошкодження, які можуть настати внаслідок теплових впливів. Після виключення запалення турботаймер забезпечує функціонування двигуна на холостих обертах доти, поки значення температури вузла турбіни не впаде до мінімального безпечного.
Інструкція
1
турботаймером можуть функціонувати як окремий самостійний пристрій, а також можуть входити до складу автомобільної сигналізації. Управління ним здійснюється за допомогою брелок-пейджера двосторонньої связі.На брелоке розташовується кнопка управління програмованим каналом (як правило, позначається CH2), яка використовується для відключення функції. Натисніть на CH2 і переконайтеся в наявності зв'язку брелока з автомобілем - повинен пролунати звуковий сигнал, а на брелоку з двостороннім зв'язком повинна з'явитися іконка з зображенням антени. Після чого повторно натисніть на CH2, турботаймер вимкнеться.
2
Екстрене переривання функціонування турботаймера за допомогою брелок-передавача можна здійснити в будь-який час. Для цього вийміть ключ із замка запалювання автомобіля й протягом однієї секунди два рази натисніть на кнопку СН2 брелока-передавача. Система повинна зреагувати на отримання команди «відключення» двома короткими звуковими сигналами і одним коротким світловим сигналом. Після чого піде скидання каналу турботаймера.
3
На старих моделях сигналізацій (2000-2005 року випуску для Sheriff, Starline, наприклад) скидання виробляється дворазовим натисканням кнопки «пуск», яка на брелоку має зображення ключа.
4
Для того щоб відключити турботаймер зовсім, уважно прочитайте інструкцію до вашої автосигналізації. Знайдіть розділ «Програмування» і, дотримуючись інструкції, перепрограмуйте брелок за допомогою канальних кнопок. Про те, що функція відключена буде сигналізувати іконка «Пісочний годинник» на брелоку. Для кожної моделі сигналізації ця операція різна. Фахівці не радять самостійно програмувати систему.
5
Тим автомобілістам, у яких турботаймер встановлений окремо від сигналізації, достатньо просто відключити його реле і замкнути систему.