Як навчитися посміхатися. у мене дуже похмуре обличчя Як навчиться посміхатися.

Посмішка творить чудеса: розташовує до себе незнайомих людей, з'єднує пари і просто дарує гарний настрій. Уміння посміхатися є цінним гідністю людини, що допомагає йому жити, творити і любити.
Інструкція
1
Є таке поняття як психологічна контрактура, яка характеризується деякою застиглої емоцією на обличчі. Наприклад, людина якийсь час страждав, і це супроводжувалося відповідною мімікою. Потім ситуація вирішилася, але емоція на обличчі зафіксувалася, бо м'язи звикли до такого стану. Тому, якщо ваше обличчя хмуриться, і усмішка дається йому важко, вам необхідно дати м'язам особи роботу в іншому напрямку - у позитивному, тобто просто натренувати їх на посмішку.
2
Підійдіть до дзеркала і розгляньте своє перше вираз обличчя. Воно спокійне, похмуре чи все-таки усмішливе? Якщо варіант останній, то вам буде набагато простіше навчитися красиво посміхатися. Якщо ж звичайна міміка далеко не радісна, значить необхідно докласти більше зусиль у створенні нової емоції на обличчі.
3
Стоячи біля дзеркала, згадайте який-небудь приємний момент свого життя і посміхніться йому. Постарайтеся зробити це від щирого серця, що не затискаючи і не стримуючись. Зафіксуйте положення своїх губ і обличчя. Вам подобається те, що ви бачите? Якщо так, то вам потрібно лише відпрацьовувати посмішку, тобто просто частіше посміхатися, навіть якщо немає об'єктивного приводу.
4
Якщо ж вам здається, що ви посміхаєтеся кілька асиметрично, і це може відштовхувати людей, то постарайтеся виправити становище куточків губ до такого, коли посмішка придбає симпатичний, на ваш погляд, вид. Це може бути набагато складніше, ніж у першому випадку, так як вам доведеться привчати лицьові м'язи до зовсім нового становища.
5
Затримавши посмішку на обличчі, постарайтеся 10 хвилин не знімати її з губ. Спочатку буде відчуватися втома, але після декількох тижнів тренувань ви раптом помітите, що красива посмішка природним чином сама з'являється на вашому обличчі.
6
Слідкуйте за станом своїх зубів і губ. Регулярно чистите зуби, відбілюйте їх і використовуйте нитка. Губи змащуйте гігієнічною помадою, щоб не допустити їх обветривания. Всі ці дрібниці відіграють велике значення у створенні красивої посмішки.
7
Звичайно, найголовніше, щоб посмішка йшла зсередини, тому постарайтеся збільшити кількість людей і ситуацій, які можуть викликати у вас радість. Може бути, вся справа у невдалому оточенні, яке наводить на вас тугу?
8
Розвивайте у себе почуття гумору. Цілком можливо, що вам невесело тому, що ви не розумієте жартів оточуючих. Всі сміються, а ви - ні, і це тільки може засмучувати вас або навіть дратувати, що абсолютно перешкоджає появі вашої щирої посмішки.
9
Налаштуйте себе на позитив. Насправді, змусити вас посміхнутися можуть не тільки тонкі жарти, а й найпростіші речі. Весна, спів птахів, продуктивний робочий день, мила пара, яка зустрілася по дорозі, нарешті, ваше відображення в стеклах вітрин. Посміхніться собі, посміхніться світу, і він подарує вам свою радісну посмішку у відповідь.
Посмішка здатна миттєво зачарувати або відлякати вашого співрозмовника. Щоб навчитися красиво посміхатися, потрібно постійно працювати над собою. Важливо не тільки виконувати тренування м'язів, але і стежити за станом зовнішнього вигляду губ і порожнини рота.
Вам знадобиться
  • Гігієнічна помада, макіяж губ, виконання мімічних вправ, догляд за порожниною рота.
Інструкція
1
Найкрасивіша усмішка - це симетрична посмішка. Якщо не розвивати за допомогою вправ мімічні м'язи, то володіти гарною посмішкою не вийде.
2
Щоб отримати гарну посмішку, необхідно стежити і за станом порожнини рота. Потрібно регулярно відвідувати стоматолога і доглядати за своїми зубами.
3
Великий вплив на посмішку робить правильний макіяж губ. Адже навіть найкрасивішу посмішку можна зіпсувати невміло нанесеною помадою. Якщо виникають труднощі з підбором правильного макіяжу для губ, можна звернутися за порадою до професійного візажиста.
4
Важливо не забувати про догляд за шкірою губ. Не допускайте її сухості і виникнення тріщин. Для догляду потрібно використовувати спеціальні бальзами, крему і гігієнічну помаду.
5
Щоб навчитися красиво посміхатися, виконуйте спеціальні вправи. Наприклад, для виконання такої вправи, як хоботок, необхідно витягати губи разом і потім розслабляти їх. Два рази на день по 15 витягувань.
6
Можна виконати наступну вправу: набрати повітря в легені, потім, щільно стиснувши губи, видихнути його. У цій вправі активно працюють м'язи щік.
7
Також хорошим тренуванням для формування красивої посмішки буде вправа, при якому потрібно зробити губи трубочкою і промальовувати в повітрі вісімку. Після виконання вправи дайте губам розслабитися.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=Yoyx0SYndww