Як відформатувати ipod touch.

Якщо ви видалили критично важливі файли або змінили налаштування, щоб повернути ваш iPod touch в початковий стан необхідно провести форматування системи. Даний спосіб також допоможе в разі, коли після прошивки пристрою «пропала» частину пам'яті. Відновлення роботи проводиться за допомогою програми iTunes.
Вам знадобиться
  • - комп'ютер;
  • - iPod touch;
  • - програма iTunes.
Інструкція
1
Перевірте, що у вас встановлена остання версія програми iTunes. Для цього необхідно запустити додаток на комп'ютері і перейти в меню «Довідка», де вибрати пункт «Перевірити наявність оновлень».
2
Завантажте всі доступні оновлення. Якщо у вас відсутній підключення до інтернету чи ні звернення до сайту компанії Apple, то необхідно відключити програму і повторити спробу після усунення проблеми. Ні в якому разі не приступайте до форматування iPod touch без оновленої програми.
3
Підключіть iPod до комп'ютера. Виберіть в меню зліва свій девайс. Перейдіть на вкладку «Огляд» і виберіть пункт «Відновити». Після цього з'явиться вікно з пропозицією виконати резервне копіювання. Натисніть кнопку «Копія» в правому кутку запиту. Це дозволить зберегти поточні настройки iPod touch на випадок невдалого форматування.
4
Приступите до форматування. Після того як буде створена резервна копія з'явиться вікно, де буде повідомлено, що всі ваші поточні дані будуть відформатовані і пристрій отримати заводські настройки. Натисніть кнопку «Відновити». Розпочнеться процедура форматування. Після її закінчення з'явиться напис, що процес завершений і пристрій буде перезавантажений.
5
Дочекайтеся автоматичного перезапуску або натисніть кнопку «Ок». Після цього на екрані пристрою з'явиться логотип компанії Apple. Дочекайтеся написи «iPod touch активований», після чого можете його відключити.
6
Відновіть дані резервної копії. Це дозволить повернути всі медіа файли, які були збережені в iPod touch до форматування. Для цього необхідно запустити програму iTunes і вибрати розділ «Відновити з копії».