Як чистити жіночу дублянку.

Дублянка - це така річ, чистка якої повинна неодмінно виконуватися в суворій відповідності з правилами, призначеними спеціально для чистки шкіряних виробів. Можна, звичайно, звернутися за допомогою в хімчистку, однак в домашніх умовах також можна домогтися більш ніж прекрасних результатів.
Вам знадобиться
  • - гумова щітка;
  • - волога серветка;
  • - мильний розчин;
  • - нашатирний спирт.
Інструкція
1
Дублянки ставляться до речей, які вимагають суворого дотримання правил догляду та чистки в тому числі. Дублянку можна завжди спробувати вичистити в домашніх умовах, використовуючи нескладні засоби та предмети, які завжди є в будинку. Однак слід пам'ятати про те, що якщо чистка виявиться не дуже вдалою, можна значно погіршити стан дублянки. Тому потрібно бути обережним і не перестаратися.
2
Використовуйте спеціальну гумову щітку або ластик, якщо ваша дублянка зроблена з замші (можна купити в магазині, де придбали виріб). Цими коштами легко знімаються багато забруднення без будь-яких негативних наслідків для самого виробу.
3
Скористайтеся вологою серветкою, якщо дублянка виготовлена з матеріалу з лаковим покриттям. Для видалення деяких нескладних забруднень потрібно просто протерти проблемні ділянки звичайної вологою серветкою без вмісту спирту.
4
Зробіть мильний розчин з додаванням кількох крапель нашатирного спирту для очищення дублянки від серйозніших забруднень. Під час такої чистки необхідно досить часто міняти ганчірку, інакше залишаться мильні розводи.
5
Помастіть лицьову поверхню дублянки гліцерином, якщо вона поміняла колір після чистки. Колір вироби відновиться. Чистите дублянки тільки в сухому стані. Вологі вироби чищенні не піддаються, та й зіпсуватися можуть легко.
6
Промокніть пляма від жиру сухою серветкою, ні в якому разі не замиву і не застосовуючи хімію. Потім потрібно звернутися до професіоналів, не вдаючись до самостійного вирішення проблеми.
7
Замийте звичайною водою без застосування хімічних засобів плями від молока, яєць, крові і морозива. Це робиться одразу, поки пляма не застарілих, інакше потім його буде складно вивести.
8
Зверніться до професіонала, якщо сумніваєтеся, що можете очистити дублянку самостійно. В цьому випадку краще навіть не намагатися, щоб потім не купувати нову річ.
Зверніть увагу
Ні в якому разі не можна прати дублянку в пральній машині. Якщо почистити дублянку подібним методом, то вона стане ламанням і жорсткою, можуть з'явитися різні дефекти, які не зможе виправити навіть професіонал.
Корисна порада
Не слід використовувати гліцерин для замшевих дублянок. Замша чиститься тільки ластиком і гумовою щіткою.