Як підібрати адаптер живлення.

Адаптер харчування представляє собою пристрій, який використовується для харчування ноутбука, телефону чи іншого портативного девайса і зарядки його акумулятора. В основному всі ці пристрої комплектуються штатними блоками харчування, але часом виникають ситуації, коли необхідно набувати нового. В цьому випадку необхідно правильно підібрати тип і модель адаптера.
Інструкція
1
Скористайтеся інтернетом для того, щоб правильно підібрати адаптер харчування. Він значно полегшить вам пошук інформації, а в разі потреби можна прочитати відгуки споживачів про той чи інший пристрої.
2
Почніть з пошуку інформації по моделі вашого портативного пристрою. Обов'язково знайдіть список всіх моделей адаптерів харчування, які можуть використовуватися з подібним брендом. Скопіюйте знайдену інформацію в текстовий документ або створіть таблицю в Excel, щоб надалі зробити порівняння і вибрати оптимальний варіант.
3
Визначте тип роз'єму харчування на вашому портативному пристрої. Справа в тому, що іноді навіть девайси однієї марки володіють різними роз'ємами. Отсейте в таблиці адаптерів всі невідповідні пристрою. Даний етап дуже важливий, тому що у випадку неправильного з'єднання може вийти з ладу акумулятор.
4
Порівняйте вихідна напруга адаптера харчування з необхідним напругою для харчування портативного пристрою. Воно повинно збігатися, інакше відбудеться поломка девайса.
5
Виберіть з залишився списку адаптерів харчування той, чия потужність не нижче, ніж потрібно для вашого портативного пристрою. Дану інформацію ви можете дізнатися, ознайомившись з інструкцією до девайси. А для блоку харчування потужність буде дорівнює добутку вихідного напруги на вихідний струм, які вказуються в описі. Якщо підібрати адаптер з запасом потужності, то він буде більш надійним, оскільки менше гріється і тим самим довше служить.
6
Також обов'язково приділіть увагу такому параметру, як полярність напруги. Вона повинна збігатися у блока харчування і портативного пристрою. В іншому випадку харчування не подаватиметься.
7
Дізнайтеся, в якому магазині комп'ютерної техніки продається обрана модель адаптера харчування. Замовте пристрій. Також придбати подібні речі можна в інтернет-магазинах.