Як правильно використовувати саліцилову мазь.

Саліцилова мазь - ефективне коштів, яке часто використовують для лікування мозолів, бородавок, прищів, призначають її і при загостреннях псоріазу. Основною діючою засобом мазі є саліцилова кислота, яка має сильну протизапальну й антисептичну властивістю.
Інструкція
1
Для лікування себореї, псоріазу та іхтіозу використовують 2% саліцилову мазь, яку в деяких випадках розбавляють вазеліном. При порізах і опіках рекомендується використання 5% мазі. 10% маззю обробляють мозолі і ороговілі ділянки шкіри. Існує ще й 60% саліцилова мазь, яка застосовується для виведення бородавок.
2
Перед нанесенням мазі ретельно обробіть уражене місце. Для початку заберіть всі відмерлі частинки шкіри і скоринки. Якщо в цій зоні є міхур, то розкрийте його. Потім обробіть рану будь-яким антисептиком. Тепер можете приступити до нанесення мазі. Розподіліть її рівним тонким шаром по ураженої ділянки, а зверху прикрийте стерильною серветкою. Можна просочити маззю саму серветку, яку потім прикласти до поверхні шкіри і закріпити бинтової пов'язкою. Рекомендується наносити мазь на ніч, щоб вона мала час повністю вбратися в шкіру. Пов'язку потрібно міняти кожен день.
3
Саліцилова мазь має дуже мало протипоказань. Наприклад, її не можна застосовувати при індивідуальній непереносимості компонентів ліки, або ж деяких формах ниркової недостатності. Крім того, мазь не можна наносити на волосисті родимки або освіти, які знаходяться в області паху. Перед початком лікування таких дефектів необхідно проконсультуватися з лікарем. Врахуйте, що добова доза саліцилової мазі не повинна перевищувати 10 мл, а курс лікування повинен тривати не більше трьох тижнів.
4
Саліцилової маззю можна користуватися і вагітним жінкам. Але тут вже є обмеження - добова доза не повинна перевищувати 5 мл. Іноді ці ліки призначають і для лікування дітей. У цьому випадку будьте обережні - добова доза повинна бути маленькою (5 мл), а наносити саліцилову мазь на хворі місця потрібно по черзі.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=17n3UOwnNkk
Зверніть увагу
Саліцилова мазь досить проста у використанні. Вона призначена тільки для зовнішнього застосування, і наносити її потрібно тільки на уражені ділянки шкіри.