Як поставити на Волгу круїз-контроль.

Перший автомобіль з круїз-контролем з'явився в 1958 році. Механізм встановленого на Chrysler Imperial круїз-контролю був вельми недосконалим. Сьогодні сучасний блок контролю швидкості став незамінним помічником водія, що відправився в далеку подорож. Системи контролю швидкості бувають різні, однак у них спільна ідея - коригувати рух машини таким чином, щоб зберігати зазначену водієм швидкість, забезпечуючи при цьому безпеку на дорозі.
Вам знадобиться
  • - круїз-контроль (новий або б/у);
  • - біти Torx з головами Т15 і Т30.
Інструкція
1
Підготуйте всі необхідні для початку роботи інструменти. Перевірте, знеструмлений чи автомобіль. Якщо є сумніви, краще глянути акумулятор і від'єднати мінусову клему. Це необхідно зробити для того, щоб убезпечити себе від спрацювання аварійної подушки в салоні Волги «Сайбер». В іншому випадку відновлення цього вузла безпеки обійдеться вам у копієчку.
2
Зверніть увагу на номери, які можна розрізнити на кожній деталі, використовуваної для установки круїз-контролю. Ці номери виключно важливі, оскільки, на жаль, пристрій на цій моделі може бути зібрано тільки з частин з певними номерами, які вказані в складальної інструкції. Інші, нехай і схожі зовні деталі виявляться марними. Спроба їх якимось чином пристосувати і все-таки встановити круїз контроль призведе до поломки всієї системи.
3
Візьміть Torx з головами Т15 і Т30. Зніміть заглушку з аварійної подушки. Після цього виверніть кріплення із зворотного боку керма. У цьому місці робота може зупинитися, так як гвинтів не видно, вони сильно втоплені в корпус. Доведеться діяти практично наосліп.
4
Акуратно, намагаючись не діяти грубо, відключіть досить хисткі роз'єми, що знаходяться на подушці безпеки. Тепер можна витягнути її і покласти на заднє сидіння автомобіля.
5
Підключіть кнопки круїз-контролю до спеціальних внутрішніх роз'ємів. Зазвичай ці роз'єми маркуються зеленим кольором, так що пропустити їх практично неможливо. Після підключення зберіть кермо у зворотному порядку, не забувши встановити на місце подушку безпеки.
6
Відкрийте капот автомобіля. Для роботи пристрою необхідно встановити сервопривід. Недалеко від правого склянки амортизатора є заглушки, які потрібно вийняти і замінити пластиковими вставками. У разі якщо вставки не заходитимуть в отвори, допустимо обробити їх легкими ударами молотка.
7
Встановіть невелику пластинку для кріплення сервоприводу і запобігання його падіння всередину рухового відсіку. Підключіть привід до штатного роз'єму, спочатку присутнього в електропроводці машини. Виявити цей роз'єм можна на основних проводах так званої «коси», де він примотано скотчем.
8
Прокладіть сервопривід до педалі газу. Зверніть увагу на той факт, що для підключення приводу до дросельної заслінки потрібно спочатку зняти штатний трос.
9
Для завершення процедури встановлення обладнання для круїз-контролю з'єднайте сервопривід і вакуумні гальма трубкою за допомогою спеціального штуцера. Після цього підключіть мінусову клему акумулятора.
10
Заведіть машину і включіть круїз контроль. На панелі приладів повинно з'явитися повідомлення про те, що пристрій підключено і працює нормально.