Як позбутися від дрібної мошки в квартирі. Як позбутися від дрібної овочевий мошки.

Наявність комах в квартирі - явище неприємне і неприпустиме. На сьогоднішній день, на прилавках магазинів представлений досить широкий асортимент засобів для боротьби з даною проблемою. Не менш ефективні і народні рекомендації та поради. Позбутися від дрібної мошки в приміщенні можна, причому цілком прийнятними методами.
Інструкція
1
Для початку, постарайтеся виявити основне місце проживання дрібної мошки. Як правило, це кухня або комора. Пов'язано це явище з тим, що дрозофіли (мошки) з'являються в місцях гниючої рослинної субстанції, саме нею вони й харчуються (картопля, груші, яблука, варення і т.д.). Необхідно негайно оглянути й усунути передбачувані об'єкти та джерела їх розмноження і проживання. Також врахуйте: крім продуктів харчування, дрібних мошок можна зустріти і в ванній кімнаті, де джерелом їх виникнення може служити банку з яким-небудь хімічною речовиною.
2
Обов'язково прочистите зливні отвори в раковинах і ванні. Найчастіше залишки їжі, застряє там, поступово починають загнивати, залучаючи подібних комах. В найближчому супермаркеті придбайте спеціальне хімічне засіб для видалення комах (в тому числі мошок), завдяки якому ви за лічені хвилини усунете дану проблему.
3
Після ліквідації основного вогнища розмноження дрібних мошок, необхідно усунути залишилися мешканців. Для цього можна скористатися звичайним хімічним засобом (проти комах) або спорудити власну пастку. Останній метод найбільш прийнятний для приміщень, де є домашні тварини або діти. Для пастки вам потрібно: пластиковий стаканчик, клейка стрічка (широкий скотч), приманка. В одноразовий пластиковий стаканчик покладіть приманку (банан, нектарин, персик, компот або сік). Зверху перетяните його широким скотчем або клейкою стрічкою (липкою стороною всередину). Проробіть товстої голкою дірочки в плівці. Тепер поставте пастку там, де ви помітили наявність мошок. У разі необхідності, процедуру можна повторити.
4
Проведіть профілактичні заходи, попереджуючі поява дрібних мошок. Зробіть генеральне прибирання в квартирі . Намагайтеся не залишати брудний посуд на ніч, залишки їжі завжди прибирайте в холодильник. Регулярно перебирайте овочі та фрукти на наявність в них гнилих продуктів. Дотримуючись чистоту в квартирі , ви уникнете появи дрібних мошок.