Як відкрити відео на весь екран. Висна відео в повноекранному режимі.

Для відтворення відероліков на комп'ютері використовуються спеціалізовані програми - відеоплеєри. Зміна розмірів зображення в самих різних варіантах не відноситься до рідкісних або особливо складних функцій, тому важко знайти версію такої програми, в якій буде відсутня команда розгортання зображення на весь екран.
Інструкція
1
Якщо для відтворення відео ви використовуєте стандартний програвач операційної системи Windows (Windows Media Player), то для перемикання в повно екран ний режим задійте гарячі клавіші Alt + Enter. Ця команда продубльована окремою кнопкою, розташування якої залежить від версії програми. Наприклад, в стандартному інтерфейсі 12-ої версії ця маленька квадратна піктограма розміщена в правому нижньому кутку вікна. А якщо клікнути зображення відтвореного ролика правою кнопкою миші, то спливе контекстне меню, в якому теж буде присутній рядок, відповідна цій команді («Під весь екран») - можна використовувати і її.
2
В інтерфейсах відеопрогравачів інших виробників розміщення аналогічної кнопки може бути самим різним, але більшість з них використовують для дублювання її натискання одне і те ж поєднання гарячих клавіш Alt + Enter. Контекстне меню інших програвачів теж міститиме в різних варіантах команду розгортання зображення на весь екран. Наприклад, у програвачі The KMPlayer в розділі «Відображення» цього меню є цілих п'ять варіантів цієї команди. Вони дозволяють розгорнути відео на повний екран таким способом, щоб воно залишалося в вікні програми або було в безвіконні режимі, зберігало пропорції або розтягувалося на повний екран, а також відображалося замість фонових « шпалер »робочого столу.
3
Якщо необхідно розгорнути на повний екран зображення відеоролика, який відтворюється в веб-сторінці, то в цьому випадку все залежить від того, який саме програвач автор вмонтував в сторінку. Найчастіше використовується флеш-програвач, в якому керуючий елемент повно екран ного режиму поміщений у правий нижній кут. Саме такий варіант застосовується, наприклад, на популярному сервісі зберігання відеороликів youtube.com. Щоб ним скористатися, спочатку клікніть зображення один раз для активації цього елемента сторінки, а потім вже клацніть по піктограмі повно екран ного режиму.