Як закрити вікно програми.

З появою графічного інтерфейсу операційної системи Windows всі програми стали відкриватися в окремих вікнах. Операції по їх відкриттю, закриттю, згортання і розгортання кожен користувач проробляє, як правило, не замислюючись і навіть не звертаючи уваги на те, що виробляє маніпуляції саме з вікнами, а не відеороликами, іграми, редакторами і т.д. Це відбувається тому, що передбачені для цих операцій способи дуже прості.
Інструкція
1
Клікніть піктограму з хрестиком, розміщену в правому верхньому куті вікна програми - це самий елементарний із передбачених в графічному інтерфейсі операційної системи способів закриття будь-якого вікна.
2
Скористайтеся гарячими клавішами, які у всіх сучасних версіях ОС Windows дублюють клацання по піктограмі закриття вікна. За умовчанням це поєднання кнопок Alt і F4, хоча воно може бути змінено при використанні різних спеціалізованих програм.
3
Клацніть правою кнопкою миші іконку відкритого вікна програми на панелі завдань, щоб отримати доступ до контекстного меню, в якому є і потрібна вам команда. Вона може бути сформульована по-різному залежно від версії встановленої операційної системи - наприклад, в ОС Windows 7 це буде рядок «Закрити вікно». Вдаватися до цього варіанту припадає зазвичай у випадках виникнення будь-яких проблем в роботі програми, що не дозволяють скористатися описаними в попередніх кроках способами.
4
Запустіть диспетчер задач, якщо проблеми в роботі програми настільки серйозні, що її не вдається закрити і з використанням панелі завдань. Для цього натисніть клавіші Ctrl + Alt + Delete. Якщо ви використовуєте версію ОС Windows 7, то диспетчер не запуститься відразу, а на весь екран відкриється додаткове меню, в якому вам треба вибрати саму нижню рядок - «Запустити диспетчер задач».
5
Знайдіть проблемну програму в списку, розміщеному на вкладці «Додатки», виділіть її рядок і натисніть кнопку «Зняти задачу». Це ж можна зробити і клацнувши цей рядок правою кнопкою миші і вибравши під сплив контекстному меню пункт з таким же формулюванням «Зняти задачу».