Як зробити металевий гараж.

Великою популярністю в даний час користуються металеві гаражі . Побудувати їх набагато легше, ніж гаражі з шлакоблоку або цегли. Також вам не буде потрібно заливати повноцінний фундамент.
Інструкція
1
Металевий гараж можна зводити на майданчику, який залита на висоту 15-20 см бетоном. У процесі заливки на дно необхідно встановити металеву сітку. Також часто використовується для цієї мети сітка з арматури. Даний фундамент буде також виступати в ролі підлоги гаража. Для будівництва стандартного гаража (3х5 метрів) необхідно 2-3 кубометра цементного розчину.
2
Самостійно зводити гараж з металу безглуздо. В даний час існує досить багато будівельних компаній, які надають збірні або готові конструкції. Врахуйте, гараж, виконаний із сталі, може швидко заіржавіти і піддатися корозії. Гаражі з оцинкованої сталі набагато довше експлуатуються. Однак і коштує така конструкція дорожче. Такі гаражі мають збірно-розбірну конструкцію. Саме тому їх досить легко перевозити. На установку йти відносно небагато часу. Якщо необхідно, то його можна легко перенести на інше місце.
3
Утеплення металевого гаража виконується такими ж методами, як і утеплення цегляного. Ви можете використовувати для цієї мети мінеральну вату або пінопласт. Поверх утеплювача часто нашивають декоративне дерево. Також може бути використовувати й інший обшивочний матеріал. Ви можете і придбати вже утеплений гараж, проте дешевше буде зробити утеплення самостійно.
4
На даний момент існують конструкції, в яких використовуються механічні і автоматичні ворота. Механічні набагато дешевше. До того ж, вони простіше в експлуатації. Автоматичні конструкції мають високу вартість, але вам не доведеться вручну їх закривати і відкривати. Однак вони також мають і недоліки. Основним з них є залежність від електрики. Якщо у вашому будинку відключили світло, то ви навряд чи зможете виїхати на автомобілі з гаража.