Як генерувати паролі.

Пароль - це набір символів, який є наріжним каменем в стіні, що забезпечує безпеку користувачів сучасних електронних пристроїв. Звичайно, і до появи локальних і глобальних електронних комунікаційних мереж паролі відігравали помітну роль при дотриманні секретності. Але раніше кількість людей, стурбованих цією проблемою, було обмежено, а сьогодні доступ в мережу мають навіть школярі, і тепер питання дотримання персональної приватності - особиста турбота сотень мільйонів людей.
Інструкція
1
Використовуйте онлайн-сервіси для генерації паролів, якщо у вас є доступ в інтернет. Цей спосіб вимагає найменшого часу, і в результаті дозволяє отримати список потрібної довжини з паролів хорошої якості. При цьому ви самі можете регулювати більшість параметрів, які скрипти сервісу будуть використовувати при створенні списку. Наприклад, перейдіть на сайт http://onlinepasswordgenerator.ru і в секції «Налаштування генератора» поставте позначки в потрібних полях, щоб вказати, чи слід використовувати при створенні паролів цифри, великі літери, малі літери і спецсимволи. В полі «Довжина пароля» задайте потрібну кількість знаків у кожному кодовому слові, а потім натисніть кнопку «Створити пароль». Вибрані параметри буде відправлено на сервер, де скрипт згенерує і відобразить на сторінці список з десяти паролів. Виділіть його і скопіюйте в буфер обміну (Ctrl + C), а потім використовуйте для своїх цілей. Якщо потрібно більш довгий список - повторіть операцію.
2
Скрипт сервісу, описаного в попередньому кроці, виконується на сервері, а створені ним паролі передаються через інтернет до вас в комп'ютер. Обидва ці обставини за замовчуванням знижують ступінь секретності паролів. Малоймовірно, що хтось буде цілеспрямовано відстежувати на сервері або в мережі саме ваші паролі , але якщо ви хочете виключити і таку можливість, то слід підібрати сервіс, в якому генерація списку здійснюється з використанням мови JavaScript. Це «клієнтський» мова, тобто скрипт виповнюється безпосередньо у вашому браузері, нічого не відправляючи і не отримуючи з сервера. Один із сервісів, що використовують генератор цього типу, розміщений на сайті http://pasw.ru. Перейдіть на його головну сторінку і виберіть вихідні установки для генерації паролів. Крім налаштувань, описаних в попередньому кроці, тут можна самому ввести набір символів, з яких створюватимуться кодові слова, а також вказати довжину списку. Потім клікніть по кнопці «Створити пароль». Список буде згенеровано практично миттєво, так як ніякої надсилання та отримання даних відбуватися не буде.
3
Скористайтеся спеціальними програмами, якщо шукаєте альтернативу онлайн-сервісів. Такі додатки встановлюються на комп'ютер і, як правило, пропонують більш просунуті функціональні можливості. Наприклад, вибравши Alaborn iPassword PRO, ви зможете за один прохід генерувати пари логін/пароль.