Як вибирати своїх людей.

Кожного з нас оточує велика кількість людей. Колеги, однокурсники, знайомі знайомих. Але справжніх друзів ніколи не буває багато. Як же зрозуміти, чи той це людина? Час покаже, а ми придивимося.
Інструкція
1
В першу чергу, не треба боятися помилитися у виборі людини, яку ви підпустили до себе ближче, ніж інших. Ніхто не вимагає відразу ж пускатися в одкровення. Ні. Є тільки ваша воля, що говорити і що робити. Адже бувають зустрічі, коли абсолютно незнайомій людині ми розкриваємо душу, від чого стає добре і легко. Але ця людина піде, а хтось таки має залишитися.
2
Кожен з нас хоч раз, але шкодував про сказане комусь, ввіреному секреті. Тут головне, щоб ви не шкодували про сам скоєному. В даному випадку ви робите висновок про людину, про те, що йому не можна настільки сильно довіряти. Але не захлопуйте перед ним двері раз і назавжди. Хто знає, що буде далі. Кожен помиляється.
3
Свої люди - хто вони? Це можуть бути як ті, хто розділяє ваші інтереси, будь то погляди на життя або хобі, а й просто ті люди, з якими добре поговорити, поділитися думкою, обговорити щось. Адже не дарма кажуть, що в суперечці народжується істина. Часом люди з протилежними поглядами знаходять спільну мову легше, ніж зі схожими. Люди різні, але кожен знаходить собі цікавого співрозмовника.
4
Бесіди - це добре. Але задумайтеся, кому з вашого близького оточення ви могли б по-справжньому довіритися. Хто може довіритися вам. Це явно не той, хто "за очі" говорить зовсім інше, ніж скаже вам особисто. Таких не варто підпускати надто близько. Але якщо є людина, яка завжди скаже правду, не боячись вас образити і, головне, вислухає ваш погляд на проблему - він дійсно заслуговує вашої уваги.
5
Придивіться до людей, але не судіть строго. Навряд чи ви самі ідеальні. Обов'язково знайдеться той, хто прийде на допомогу в скрутну хвилину і порадіє разом з вами, коли буде добре хоча б вам одному. Таких людей не може бути багато. Але вони обов'язково будуть.
Зверніть увагу
Не завжди люди до нас ставляться так, як ми до них, і як нам би того хотілося. Люди зустрічаються і розходяться. Але головне, що сходяться знову.
Корисна порада
Якщо вас обдурили вже не раз, не чекайте багато від цієї людини. Найкраще знизити рівень спілкування на "Привіт. - Як справи? - Поки" .Не бійтеся тих, хто намагається вас принизити або зачепити. Будьте вище цього. І до люди до вас самі потягнуться.