Як знайти роботу доглядальницею.

Багато людей потребують кваліфікованого догляду за хворими або літніми родичами. Далеко не кожен в змозі робити це самостійно, адже роботу не кине, можливо, просто не вистачає потрібних знань і кваліфікації. Або ж просто важко психологічно винести щоденна праця. Саме для цих цілей і наймають доглядальницю.
Вам знадобиться
  • -Паспорт;
  • -Документ про спеціальну освіту або проходження курсів;
  • -рекомендації з попередніх місць роботи;
  • -Трудові книжка;
  • -санітарная книжка.
Інструкція
1
За статистикою різних агентств, що займаються послугами з пошуку домашнього персоналу, доглядальниці затребувані цілий рік, а особливий пік настає навесні і восени, коли настає загострення всіх хвороб. Середній вік представників даної категорії працівників становить від 35 до 55 років. Перш, ніж приступити до пошуку такої роботи, визначитеся, який саме доглядальницею ви можете бути.
2
Подумайте, чи зможете ви проживати разом з людиною, за яким доглядаєте, виконувати не тільки медичні, але й гігієнічні маніпуляції (помити, почистити зуби), а також різноманітну роботу по дому (прибрати , приготувати, попрати). Або ж ви налаштовані на добову роботу і виконання виключно медичних маніпуляцій (обробка ран, клізми, контроль за прийомом медикаментів, уколи, крапельниці, примочки і розтирання).
3
Зверніться, для початку, в лікарні. Доглядальниці, як правило, - дуже затребувана професія, особливо, якщо у претендента є хоча б якийсь досвід в області залицяння за хворими.
4
Запитайте сусідів, може у них в сім'ї або й у їхніх знайомих є хворі, які потребують кваліфікованої допомоги. Може бути, вони вам допоможуть у пошуку такої роботи.
5
Розвісьте оголошення по під'їздах, біля будинків в зручному для вас районі (або в тому, якому живете). Робота доглядальниці - дійсно потрібна і затребувана, і хтось обов'язково відгукнеться. Ідеально, якщо ви зможете надати рекомендації з попереднього місця роботи.
6
Помістіть своє оголошення в інтернеті, якщо район, де будете працювати, не настільки важливий. Або вкажіть в оголошенні бажане розташування роботи. Зайдіть на дошку оголошень регіону, в якому живете. Зазвичай, в таких місцях висить кілька оголошень з приводу пошуку доглядальниці, -або на день (добу) або з повним проживанням.
Корисна порада
Дізнайтеся про вакансії в будь-якому агентстві зайнятості. Там теж іноді бувають подібні пропозиції, але дуже мало.