Як оформляти титульний лист твори. Як оформити титульний лист реферату в ліцеї.

Твір - творча мініатюрна робота учня школи. Вона покликана розвивати мову, мислення, вміння аналізувати, робити висновки та наділяти думки в слова. Крім усього іншого твір готує школяра до написання майбутніх творчих і наукових робіт - рефератів, курсових робіт і т.д. Оформлення титульного аркуша твори - важливий етап, адже саме він створює перше враження про роботу.
Вам знадобиться
  • Готова робота, написана від руки на зошитових аркушах, з порожньою першою сторінкою - якщо ви пишете стандартне твір; або набрана на комп'ютері робота з порожнім титульним листом - якщо ви оформляєте твір на комп'ютері.
Інструкція
1
Твір, на відміну від перерахованих вище видів робіт, пишеться від руки, а не набирається в текстовому редакторі комп'ютера. Тому спочатку твір пишеться на аркуші тетрадного формату, розлініяний в друкарні і з наявністю полів. Часто пересічні твори пишуться в спеціальному зошиті для творів. Однак бувають виняткові випадки (наприклад, конкурс), коли готову роботу можуть попросити оформити в друкованому вигляді.
2
Якщо робота написана від руки, то титульний аркуш підписується аналогічно, як підписуються зошити: по центру аркуша, трохи вище середини, в стовпчик: (Підсумкове/екзаменаційне/свій варіант) сочинение_по_русскому_языку_и_литературе_ (по літературі/по російській мові/свій варіант) учня (ці) _7а_ класса_школи_ № 5_Фамілія_Імя.
3
Якщо ви оформляєте аркуш формату А4, то титульна сторінка буде виглядати наступним образом.Верхній заголовок - повна назва школи, наприклад: Школа-ліцей № 8Следующій заголовок - назва твору, наприклад: Екзаменаційний твір (або робота) Нижче йде рядок , що позначає предмет, наприклад: з російської мови (пишеться з маленької літери) Далі оформляється тема твори, наприклад: по темі «М. Булгаков Собаче серце ».
4
Відступивши вниз кілька рядків, оформляєте свої авторські дані, «вирівнюючи» їх по правому краю страніци.Первая рядок (з маленької літери): учня (ці) Другий рядок: 7а классаДалее пишете прізвище та ім'я в родовому падеже.Ніже вказуєте викладача: Викладач: Прізвище І.О.В самому низу сторінки по центру вказуєте місто і справжній рік.
Зверніть увагу
Твір - це робота, котра поєднує знання з російської мови та літератури, тому при перевірці роботи оцінюється не тільки здатність виражати думку, а й грамотність її оформлення. Іншими словами, при оцінюванні твори розглядаються всі можливі помилки - орфографічні, пунктуаційні та ін. Їх наявність знижує оцінку.