Як намалювати красивий пейзаж.

Якщо вам потрібно зробити недорогий, але оригінальний подарунок, намалюйте красиву картину гуашшю. Це набагато простіше, ніж робота маслом або аквареллю, і часу займає зовсім небагато.
Вам знадобиться
  • - папір;
  • - гуаш 12-ти кольорів;
  • - плоскі кисті;
  • - вода;
  • - пластикова картка;
  • - палітра.
Інструкція
1
пейзаж/strong "rel="gallery-step-images "> Візьміть аркуш паперу формату А3, звичайну гуаш з достатньою кількістю білої фарби для створення зимового краєвид а. Мастихін, якщо у вас його немає, можна зробити з непотрібною вам пластикової картки, відрізавши від неї полоску.Нужний відтінок фону створіть за допомогою змішування синього і білого кольору. Нанесіть його на папір. З суміші синього, фіолетового і білил вийде колір далеких гір. Цю фарбу жирними мазками, зробленими навскоси зверху вниз, покладіть мастихіном. Добре, якщо шар вийде об'ємним, він буде довше сохнути, але значно краще виглядати.
2
Форму горам надайте світлою фарбою. Зовсім білу нанесіть з того боку, звідки падає світло, тим же мастихіном. З іншого боку гори зробіть трохи темніше - змішайте білила з темними тонами (синім, зеленим, фіолетовим). Гребені - светлие.Наметьте широким пензлем присутність хмар і нерівномірність кольору неба. Біля підніжжя гір лежать димчасто-фіолетові тіні.
3
Фарбою темно-зеленого кольору намалюйте їли, просто, без особливої ретельності кладучи мазки. Не думайте про деталі, просто малюйте контури і самі фігури ялинок.
4
Перед горами схематично зобразіть смугу далекого лісу. Фарбу для цього зробіть із зеленої, змішаної з чорним і трохи Забела. Широким пензлем з фарбою білого кольору нанесіть сніг на яруси ялинових гілок, просто тикаючи пензлем, зображуючи хаотично падаючі хлопья.Чтоби врівноважити зимовий краєвид , намалюйте з іншого боку кущі та дерева за тим же принципом, що і їли.
5
мазків трохи підсохлої білої фарби зобразите заметіль і вихори вітру зі снігом. Оформіть пагорби і дальній ліс - відійдіть від картини і подивіться, що вимагає доработкі.Такой красивий краєвид можна намалювати, не маючи ніякого художнього досвіду. Осінній ліс, річний луг теж легко зобразити гуашшю.