Як обмежити доступ перегляду.

Обмеження доступу перегляду певних інтернет-ресурсів може виявитися необхідним батькам, охочим захистити своїх дітей від небажаного вмісту деяких веб-сторінок.
Вам знадобиться
  • Internet Explorer.
Інструкція
1
Переконайтеся, що вами правильно зрозумілі основні можливості інструменту Content Advisor («Обмеження доступу »): - можливість парольного захисту встановлених параметрів доступу ; - можливість ознайомлення і редагування оцінок допустимого вмісту в розділах «Ненормативна лексика», «Секс і насильство» і «Оголені тіла»; - редагування параметрів обмеження; - створення каталогів завжди заборонених ресурсів, незалежно від їх оцінки; - створення каталогів завжди дозволених вузлів, незалежно від їх оцінки; - можливість редагування параметрів використовуваних оцінок.
2
Викличте головне меню операційної системи Microsoft Windows натисканням кнопки «Пуск» і перейдіть в пункт "Всі програми" для виконання операції включення обмеження доступу перегляду певних інтернет-ресурсів.
3
Запустіть Internet Explorer і розкрийте меню «Сервис» верхній панелі інструментів вікна програми.
4
Вкажіть пункт «Властивості оглядача» і перейдіть на вкладку «Зміст» діалогового вікна.
5
Виконайте натискання кнопки «Включити» в розділі «Обмеження доступу » і скористайтеся опцією «Налаштування» для завдання необхідних параметрів обмеження.
6
Перейдіть на вкладку «Оцінки» нового діалогового вікна і перемістить слайдер в кожній з необхідних категорій в бажане значення обмеження доступу .
7
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і введіть бажане значення пароля у вікні запиту системи.
8
Запам'ятайте або запишіть вибране значення пароля, оскільки його введення буде необхідно при кожному редагуванні параметрів обмежень.
9
Перейдіть на вкладку «Загальні» і застосуєте прапорець на полі «Дозволити введення пароля для перегляду заборонених вузлів» для забезпечення можливості перегляду заблокованих інтернет-ресурсів іншими авторизованими користувачами .
10
Підтвердіть виконання команди натисканням кнопки OK і перейдіть на вкладку "Дозволені вузли» для визначення завжди дозволених або завжди заборонених веб-вузлів.
11
Вкажіть URL-адреси обраних інтернет-ресурсів і виберіть необхідну категорію обмеження доступу .
12
Підтвердіть застосування обраних змін натисканням кнопки OK.
Обмеження доступу користувачів до додатків на комп'ютері під у правлінням ОС Windows версії 7, може бути здійснено адміністратором як засобами самої системи, так і з використанням спеціалізованих додаткових програм.
Інструкція
1
Скористайтеся засобами обмеження доступу до обраним додаткам, наданими груповий політикою ОС Windows версії 7. Зверніть увагу на те, що даний інструмент не може бути застосований у версіях «Домашня базова» і «Домашня розширена». Для цього викличте головне системне меню, натиснувши кнопку «Пуск», і надрукуйте gpedit.msc в рядку пошуку. Це призведе до запуску утиліти редактора локальної групової політики.
2
Розкрийте посилання «Конфігурація користувача» і перейдіть в розділ «Адміністративні шаблони». Розгорніть вузол «Система» і знайдіть у списку рядок «Виконувати тільки зазначені додатки Windows». Розкрийте знайдену посилання подвійним кліком миші і застосуєте прапорець в рядку «Включити" діалогового вікна.
3
Скористайтеся командою «Показати» в розділі «Параметри» і виберіть ті додатки, до яких необхідно обмежити доступ, в списку нового діалогового вікна. Підтвердіть збереження зроблених змін, натиснувши кнопку OK.
4
Завантажте та встановіть на комп'ютер спеціалізований додаток Security Administrator. Програма є платною, але доступна і безкоштовна демо-версія, що дозволяє протягом тридцяти днів оцінити достоїнства додатки. Ця програма дозволяє не тільки обмежити доступ до додатків і налаштувань, але навіть повністю блокувати включений комп'ютер на час відсутності адміністратора. Функціонал програми включає в себе: - обмеження доступу до налаштувань робочого столу; - відключення певних пунктів головного меню «Пуск»; - приховування панелі завдань; - заборона установки і видалення додатків; - обмеження можливості доступу в інтернет; - заборону внесення змін до записів системного реєстру; - заборона активації режиму DOS; - заборона установки нових драйверів; - заборона копіювання або переміщення файлів і папок.