Як не пошкодити ноутбук при перевезенні.

Ноутбуки зазвичай набувають люди, яким доводиться багато подорожувати або просто пересуватися по роботі, навчанні або завдяки активному способу життя використовувати завжди в роботі дані пристрої.
Інструкція
1
Як показує практика, незважаючи на свій очевидний плюс компактності, ноутбуки мають і менш очевидний мінус: вони досить крихкі. Тому при перенесенні потрібно не забувати про запобіжні заходи. Придбайте спеціальну сумку для ноутбука. Здавалося б, за що платити такі гроші (а коштують такі сумки не так вже й мало), якщо достатньо покласти ноутбук в рюкзак або пакет? Але в таких сумках все призначено для ноутбука: спеціальне відділення й кріплення, потовщені стінки, жорсткий каркас та кишені для супутніх пристроїв.
2
При тривалій перевезенні (більше декількох годин або навіть діб) коштує покласти між клавіатурою і екраном м'який матеріал (він повинен йти в комплекті), а також вилучити батарею з ноутбука. Вони, як усі електронні пристрої, бояться вологи. Якщо в процесі перевезення є ризик намокання сумки і самого ноутбука, упакуйте її в додатковий пакет і проклейте пакет скотчем. Після попадання рідини ноутбук зламається, і ніхто вам його не починаєш по гарантії, так як в правилах прописано, що користувач повинен дотримуватися основних правил експлуатації.
3
Зверніть увагу на упаковку адаптера живлення. Сам адаптер і кабелі до нього досить міцні, проте з'єднання з кабелями легко ламаються і відновленню не підлягають. У разі зламу нероз'ємного кабелю доведеться міняти адаптер живлення цілком, а коштує це чималих грошей (та й знайти точно такий же буде складно).
4
Не забувайте про те, що упускати ноутбук ні в якому разі не можна, навіть якщо він знаходиться в спеціальній сумці з м'якими стінками. Ви можете нанести шкоду корпусу ноутбука, який виконується з міцного пластику, екрану (заміна якого становить половину вартості ноутбука), а також вінчестера і іншим компонентам.