Як вишити весільний рушник. чому в рушшніке червоний і чорний колір.

Незмінним атрибутом весільної церемонії завжди вважався рушник . В старовину дівчина починала вишивати одну сторону ще в дитинстві, а другу (сторону нареченого) закінчувала вже перед весіллям. В даний час готовий рушник можна купити в будь-якому весільному салоні, але більш цінним буде рушник, вишитий своїми руками. Як вишити рушник ?
Інструкція
1
Придбайте лляне полотно або іншу схожу тканину, можна просто звичайну канву (2,5-3 метра), нитки «муліне» червоного і чорного кольорів. Переважаючий червоний колір на рушник е означає світло сонця, його теплоту і красу, а довге біле полотно символізує дорогу, по якій повинні пройти разом чоловік і дружина.
2
Знайдіть схему вишивки в інтернеті або в спеціальному журналі з вишивки. Зробіть це заздалегідь, тому що сам процес триває від одного до трьох місяців залежно від складності візерунків. Вишивка виконується «хрестиком».
3
дотримані порядок розташування візерунків. У малюнках має бути присутня строгість і ясність. Вишийте їх в три поверхи. На першому зобразите древо роду з сидять на ньому птахами. Традиційно на весільному рушник е зображується пара жайворонків чи голубів, яка уособлює сімейне щастя і вірність. На другому - квіткові орнаменти виступають як оберіг від злих сил і одночасно є побажанням молодим здоров'я, процвітання і багатства. І на третьому поверсі вишийте вінки або кільця з іменами жениха і нареченої в середині.
4
Почніть рукоділля в хорошому настрої в світлий час доби. В процесі вишивання не сваріться, не зліться і не думайте про щось погане. Нікому не давайте допомагати вам, щоб чужі думки і бажання не влазили в ваші сімейні відносини. Закінчите роботу тими ж голками, що і починали. Намагайтеся пропускати нитку з виворітного боку дуже акуратно, щоб в сімейному житті не виникало ніяких пліток. Не допускайте, щоб полотно складалося з двох зшитих між собою частин. Своєю цілісністю рушник символізує єднання душ і доль.
5
Зберігайте вишитий рушник , яким скористалися на весільній церемонії, як сімейну реліквію все життя. Вважається, що він і візерунки на ньому оберігають родину від усіх бід.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=JwpMdwo3sQA