Як зшити спальний мішок для дітей.

До досягнення віку приблизно чотирьох місяців малюк не може самостійно повертатися на бік або на животик. Однак у сні він може заплутатися в ковдрі ручками та ніжками, скинути ковдрочку з себе або натягнути його собі на голову. Це призводить до того, що дитина прокидається і плаче. Спальний мішок для дитини першого року життя являє собою мішок , що нагадує своїм виглядом довге плаття із застібками на плечах і блискавкою спереду або на боці. Зшити такий спальний мішок своїми руками не складе особливих труднощів.
Вам знадобиться
  • - бавовняна тканина для основи-близько 90-100 см (при ширині тканини не менше 110 см),
  • - тканина для підкладали - близько 90-100 см (при ширині не менше 110 см),
  • - синтепон - близько 90-100 см (при ширині не менше 110 см),
  • - коса бейка для обробки горловини - близько 100 см,
  • - блискавка довжиною 90 см,
  • - 2 гудзики.
Інструкція
1
Оберіть для пошиття мішка бавовняну тканину, з якої зазвичай виготовляють постільну білизну. Такий матеріал має дуже високу щільність і широку гаму кольорів. Для підкладки можна використовувати тканину контрастного кольору або світлих тонів (якщо основна тканина має набивний малюнок). Як утеплювач добре підійде сертифікований гіпоалергенний поліестер (синтепон).
2
Приколіть зроблені з паперу деталі викрійки двох половинок полички (передньої частини майбутнього виробу) і спинки до основної тканини і виріжте їх, залишаючи 1-1,5 см припуску на шви. Викроїте подібним чином основні деталі з підкладкової тканини і утеплювача.
3
Прошийте вручну спинку і полички, щоб зафіксувати утеплювач.
4
Простьобаний вільної рядком всі деталі по намітки ромбами або квадратами, щоб утеплювач не «збивався» під час прання і сну.
5
Складіть деталі спинки і переду з основної тканини з утеплювачем і прошийте їх по зовнішньому краю.
6
Пришийте блискавку до вертикальних краях половинок поличок. Складіть деталі верхньої частини лицьовими сторонами і прострочіть від лінії лівої пройми до правої пройми. Кути нижнього краю можна закруглити.
7
Зшийте деталі підкладки від пройми до пройми, залишивши вільними боку для блискавки на поличках. Всі зрізи обробіть щільним зигзагом.
8
Виверніть верхню частину спального мішка і вставте в неї підкладкову, промітати разом деталі по лінії горловини і пройм.
9
Пришийте підкладку до блискавки.
10
Оформіть зрізи горловини, пройм і лямки для застібок косою Бейко.
11
Зробіть на плечових лямках спереду петлі для застібок, а на ті ж лямки з боку спини пришити гудзики.
Корисна порада
Дитячий спальний мішок служить практичною альтернативою ковдрі, покривалу і простирадлі, якими зазвичай вкривають дітей. Такий мішок-спальник підтримує оптимальну температуру тіла, гарантує спокійний і безпечний сон малюкові.