Як відрізнятися від інших людей.

Щоразу, купуючи новий наряд, нам хочеться не зливатися з натовпом, а виглядати оригінально і стильно. Але як не заплутатися у виборі, адже зараз безліч різноманітних моделей, кольорів; як підібрати саме свій варіант? Для цього необхідно враховувати деякі прості речі.
Інструкція
1
По-перше, купуючи модну річ, чітко уявіть, підходить вона вам по загальному стилю, чи будете ви відчувати себе в ній комфортно. Адже часом буває, що купуючи саму модну новинку сезону, ви не можете надягати її, так як вона абсолютно не виглядає на вас.
2
По-друге, при купівлі обновок ретельно враховуйте всі ваші індивідуальні особливості. Це стосується не тільки будови фігури, але і звичок, віку, манери поведінки. Якщо ви активна молода жінка, то для щоденного гардероба вам більше підійде спортивний стиль. Але якщо ви працюєте в офісі, тоді більш доречний буде діловий стиль. Щоб не виглядати нудною в строгому костюмі, підберіть невеликий яскравий аксесуар: шарфик, косинку, брошка. Це виділить вас з натовпу клерків і додасть індивідуальності і шарму.
3
Зрозуміло, що зрілі жінки хочуть виглядати молодше. Але деякі намагаються надто «омолодити» себе модними прикидами. Якщо вам за п'ятдесят, а ви одягнетеся як дівчисько, то це буде виглядати, принаймні, смішно. Відрізнятися від інших - це не означає намагатися будь-якими способами вискочити за рамки свого віку. Адже є багато цікавих речей, які приховають ваш справжній вік і в той же час нададуть вам можливість виглядати гідно. Придивіться до різних моделей, не бійтеся приміряти, підберіть відповідні кольори, скомбінуйте окремі предмети.
4
Щоб відрізнятися від інших, створіть собі кілька образів. Припустимо, на роботі ви бізнес-леді, а ввечері - загадкова і романтична натура. Купуйте кілька комплектів, окремі частини яких можна буде використовувати в цих образах. Приміром, елегантна блузка пастельних тонів буде виглядати цікаво і з діловим костюмом на роботі, і ввечері з оригінальним кардиганом. Саме так ви проявите свій власний стиль - вміння правильно і красиво одягатися, поєднувати одяг і аксесуари.
Корисна порада
А найголовніше для створення неповторного образу - це приємна посмішка і гарний настрій. Дивіться на життя з оптимізмом, не турбуйтеся через дрібниці, ставитеся до людей з розумінням і терпінням - і тоді ви завжди будете виділятися з натовпу і привертати увагу.