Як відправити відео-листівку.

Електронна пошта стрімко увійшла в наше повсякденне життя і стала невід'ємною частиною спілкування. З розвитком інтернет-технологій пошта отримує все більше можливостей.
Інструкція
1
Відкрийте будь-який клієнт-браузер на вашому комп'ютері, наприклад Internet Explorer, Google Chrome, Mozilla Firefox або Opera. Введіть в адресний рядок сайт www.yandex.ru. Авторизуйтесь на своєму електронному ящику.
2
У лівій стороні, під значком Яндекс, введіть логін і пароль, вказані при реєстрації. Натисніть «Увійти».
3
Ви опинитеся на головній сторінці своєї електронної пошти. Знайдіть «Листівки» на панелі зверху. У вас відкриється сторінка з варіантами листівок, систематизованих у свята. Виберіть потрібний розділ, натисніть на нього. З з'явилися листівок виберіть вподобану, натиснувши на неї.
4
На панелі справа ви побачите варіанти «відправити листівку », «посилання на листівку », «розмістити в блозі». Поставте галочку в перший гурток.
5
Нижче, в поле, впишіть, кому призначена листівка. Ви можете написати ім'я, родинний зв'язок або будь-яку іншу фразу, слово, найчіткіше виражає ваші відносини з одержувачем.
6
В наступний рядок введіть адресу електронної пошти одержувача. Ви можете вибрати його з адресного рядка, або додати нову адресу самостійно.
7
Наступне поле буде заповнено автоматично. Дані в ньому будуть взяті з вашої реєстрації поштової скриньки. Це «ім'я відправника» та «електронна адреса відправника».
8
Ви можете написати текст у відповідне поле, який буде відображатися при отриманні листівки одержувачем.
9
Виберіть дату, коли слід відправити листівку . Виберіть число, місяць і рік відправлення, навівши курсор на поле, відповідне параметрам.
10
При бажанні ви можете поставити галочку в графу «Повідомити, коли адресат перегляне листівку », тоді ви отримаєте відповідь при прочитанні листи адресатом.
11
Натисніть отправіть.Откритка буде відправлена, і ви побачите напис: ваша листівка відправлена. Скоро вона буде доставлена адресату!