Як знайти ідею.

Двигуном людського прогресу, безсумнівно, є ідея. Все, що нас оточує, колись було звичайною ідеєю, задумкою в голові, думкою. Людина завжди шукав натхнення на ту чи іншу діяльність. Ідея допомагає йому знайти себе і місце в цьому світі, а також покращити життя оточуючих людей. Найважливіший аспект тут - як знайти ідею.
Інструкція
1
Щоб з'явилася ідея потрібно, насамперед, натхнення. Це головна умова. Людина не може дати собі установку робити як робот. Йому потрібно відчувати, бажати і прагнути. Тому часто люди без натхнення не можуть нічого придумати, але дуже сильно хочуть. Тоді може початися депресія.
2
Натхнення - річ досить тонка. Воно може прийти відразу, а може роками бути відсутні. Потрібно знати своє джерело натхнення. Для цього необхідно звернутися до досвіду минулих ідей. Яким чином вони прийшли до вас, через прослуховування музики або перегляду фільму. Кожен по-своєму шукає своє натхнення. Комусь достатньо подивитися на свою другу половинку, як одразу відбувається осяяння. А хтось може довго і наполегливо шукати свою музу.
3
Як тільки ви почнете мати уявлення про своє джерелі натхнення, то тепер залишається звернутися до нього. Зосередьтеся на ньому і дайте заповнити себе думками та ідеями. Наприклад, ви хочете написати картину. Якщо ви черпаєте натхнення з творів Пікассо, то дивіться і вивчайте їх, знайдіть щось особливе, чого раніше не помічали. Поміркуйте про це. І ви не встигнете озирнутися, як необхідна думка відвідає вас.
4
Можна використовувати інший метод. Ви можете сконцентруватися на схожих ідеях. Наприклад, вам потрібно назвати свою фірму. Подумайте про її призначення. Які послуги буде пропонувати. Подивіться, як називаються схожі фірми. Що вони використовували для того, щоб назвати свою компанію. Може, якийсь елемент, властивий тільки даному бізнесу. Можливо назва послуги або асоціація з нею. Таким чином, ви знайдете критерій вибору для своєї ідеї.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=CQ93ebb4LQs