Як прожити незаможної сім'ї.

Для незабезпечених сімей сьогодні передбачена допомога з боку держави. Головне - знати, як отримати цю допомогу, які документи для цього необхідні, і куди звертатися за даними пільгами.
Інструкція
1
У Росії сьогодні кількість бідних людей не тільки не зменшується, а навіть збільшується, незважаючи на зростання економіки. У цих умовах люди змушені шукати способи, щоб як-небудь вижити. Саме тому тема «як прожити небагатій родині » залишається актуальною.
2
Щоб вашу родину визнали малозабезпеченої, підготуйте паспорт та його копію, копії свідоцтв про укладення шлюбу, про народження дітей, про право власності на квартиру.
3
Отримайте в паспортному столі довідку про склад сім'ї (дійсна 1 місяць), візьміть на роботі (або в Державній службі зайнятості) довідку про доходи за попередні 3 місяці.
4
Якщо один з подружжя прописаний в іншому районі міста, візьміть в комітеті з соцзахисту довідку про неотримання посібників, які ви хочете оформити, а також заведіть ощадкнижку в Ощадбанку свого району і відзнімемо копію її першої сторінки.
5
Всі вище перераховані копії та оригінали документів захопіть з собою, коли зберетеся в районний комітет із соціального захисту населення для оформлення статусу малозабезпечених. Щось з документів може знадобитися відразу, а щось - пізніше.
6
Майте на увазі, що сім'ї з невеликим достатком мають право на отримання адресної соціальної допомоги, субсидії для пільгової оплати житлового приміщення та інших комунальних послуг, а також, за наявності в родині дітей, на щомісячну допомогу на них. Кожна пільга оформляється окремо.
7
Крім того, в ряді екстрених випадків, таких як, наприклад, раптова хвороба чи загибель близького родича, ваша сім'я має право на отримання більш істотною адресної допомоги, ніж зазвичай.
8
Якщо в родині є діти у віці до 3-х років, ваша дитина збирається йти в садок або школу, тоді займіться оформленням документів на отримання безкоштовних продуктів в молочній кухні, для отримання пільг при оплаті за дитячий садок, а також безоплатного харчування в школі.
9
При наявності у вашій родині дітей до 6-ти років ви маєте право на безкоштовне отримання ліків для лікування дитини. У деяких регіонах існують також пільги на придбання путівки в дитячий табір. Про це запитайте в комітеті соціального захисту.