Що потрібно для агентства нерухомості. поради професіоналів Як відкрити агентство нерухомості.

Щоб надавати посередницькі послуги при купівлі та продажу нерухомості , потрібно насамперед добре знання специфіки ріелторського бізнесу. Якщо необхідним досвідом ви володієте, то відкрити власне агентство не складе ніяких труднощів.
Чи не найважливіше для агентства нерухомості - це його персонал, тобто агенти та менеджери, координуючі їх роботу. Підбирати агентів можна, керуючись двома міркуваннями - або підбирати досвідчених, які мають зв'язки професіоналів своєї справи, або, навпаки, намагатися залучити до роботи молодих співробітників, які працюватимуть на фірму, а не на себе особисто, використовуючи своє становище, як багато досвідчені ріелтори. У кожному разі, агенту по нерухомості необхідно бути відмінно обізнаним про юридичний бік роботи з нерухомістю, комунікабельним і привітним. Роль особистих якостей в ріелторському бізнесі переоцінити важко. Що ж стосується менеджерів агентства, то при їх відборі краще використовувати старі зв'язки, спираючись на власний досвід та рекомендації коллег.Помещеніе для агентства нерухомості можна вибирати як на одній з центральних вулиць, так і в менш жвавих районах міста. Ріелторська контора - не та установа, в яке буде заходити кожен другий перехожий, і висока прохідність вам не потрібна. Основним засобом залучення відвідувачів для агентства нерухомості була і залишається реклама - рекламний бюджет становитиме відчутну частку від усіх ваших щомісячних расходов.Менеджери вашого агентства повинні будуть відповідати за регулярне розміщення оголошень у друкованих виданнях міста та на електронних дошках оголошень, але одних цих заходів буде, зрозуміло, недостатньо. Велика частина успішних ріелторських фірм сьогодні має власні веб-сайти, які дозволяють залучити досить велику кількість клієнтів, раніше про кожну з цих фірм нічого не знали. Тому перед початком своєї роботи не пошкодуйте коштів на створення та розкрутку електронного ресурсу вашого агентства, доручити які потрібно, зрозуміло, профессіоналам.Что ж стосується формальної сторони створення агентства нерухомості , то зареєструвати його можна і як юридична особа, і як починання індивідуального підприємця; ніяких додаткових дозволів та ліцензій ріелторська діяльність не передбачає.
Відкриття власного агентства нерухомості не вимагає великого стартового капіталу, але вимагає великої відповідальності від підприємця. При цьому, даний вид діяльності дуже швидко окупається, але існує певна проблема, з якою досить часто стикаються «новачки» - оформлення компанії.
Інструкція
1
Оберіть організаційно-правову форму для вашого агентства нерухомості (ІП або ТОВ).
2
Підготуйте і узгодьте стартовий капітал. Вам знадобляться кошти на оренду офісу, на придбання необхідної техніки і меблів, а також на рекламу.
3
Підготуйте бізнес-проект майбутньої фірми. У ньому зробіть SWOT-аналіз: визначте найбільш сильні і слабкі сторони агентства нерухомості , його можливості та загрози.
4
Проведіть маркетингові дослідження тієї території, на якій ви хочете розташувати свою компанію. Проаналізуйте, скільки фірм-конкурентів знаходяться поблизу, досліджуйте ризики відкриття ріелторського агентства на обраній місцевості.
5
Знайдіть відповідне приміщення для розміщення офісу. Укладіть необхідні господарські договори щодо подальшого обслуговування офісу (договори з організаціями, які займаються системами вентиляції, установкою систем відеоспостереження, прокладанням комп'ютерних, а також телефонних мереж).
6
Відзначте в документах, які зони офісу будуть робочими, клієнтськими і зонами відпочинку.
7
Підберіть керівника для майбутнього агентства. Розробіть системи мотивації для керівника та інших співробітників, затвердите правила оплати роботи. Підтвердіть всі ці дані відповідними документами.
8
Зберіть документи, які необхідні для реєстрації підприємства: - установчі документи; - статут компанії; - документи про оренду приміщення; - бізнес-план.
9
Сплатіть держмито і збережіть квитанцію, що підтверджує оплату. Напишіть заяву про реєстрацію агентства нерухомості . До нього прикладіть зібраний пакет документів та квитанцію. Потім передайте їх в податкову інспекцію.
10
Найміть весь необхідний персонал. Зробіть хорошу рекламу. Краще всього, якщо ви замовите рекламну вивіску і повісите її поряд з офісом.