Як вибрати весільну діадему.

Одним з найбільш важливих доповнень до весільного вбрання є прикраса для зачіски. Наречена може вибрати вінок, окрему гілочку квітів і т.д. Дуже багато дівчат віддають перевагу діадемі. Однак цю ефектну деталь весільного наряду ще потрібно правильно вибрати.
Інструкція
1
Підбирайте діадему відповідно до форми свого обличчя. Якщо воно кругле, то діадему краще вибрати високу або з зубцями і «піком» в центрі. Низька, рівна діадема може зробити така особа ще більш круглим і повним. А ось при овальному або подовженому обличчі діадема з зубцями абсолютно не підійде - вона зробить його занадто витягнутим. В такому випадку більше підійде невисоке прикраса, рівномірний по товщині, без «піків» і зубців. При квадратній формі обличчя не слід вибирати «корону», в якій основні декоративні елементи зосереджені тільки по центру. Краще вибрати з рівномірним розподілом декору по всій довжині. Також в цьому випадку варто віддати перевагу діадему без зубців і «піків».
2
Зіставте діадему зі своєю зачіскою. Якщо волосся довге, то можна вибрати більш велику і важку «корону». При короткій стрижці краще обмежитися невеликий і легкої, так як велику діадему на такій стрижці буде складно надійно закріпити. Прикраса-ободок підійде для будь-якої довжини волосся - і коротких, і довгих. А ось діадему -гребень закріпити на коротких волоссі не вдасться. Вона підійде тільки нареченим з довгим волоссям.
3
Вибирайте діадему відповідно до кольору і обробкою сукні. Традиційному білому поряд відповідатиме срібляста діадема з білим перлами або стразами. До золотистому платтю більше підійде золотиста «корона» з темнішими перлинами. В цілому, діадема з перлами буде більш доречна для сукні світлих відтінків.
4
Якщо наречена вибрала кольорове плаття (червоне, синє, рожеве і т.д.), то можна підібрати діадему з кольоровими каменями в тон наряда.Обязательно зверніть увагу на те, щоб візерунок на прикрасі поєднувався з обробкою сукні. Наприклад, якщо воно оброблено квітковими мотивами, діадему краще вибрати з квітковим орнаментом. А якщо плаття припускає простоту і строгість силуету, тоді добре підійде «корона» з геометричним візерунком.