Як підготуватися до лазерній шліфовці особи.

На сьогоднішній день лазерна шліфовка особи - це один з найпопулярніших методів боротьби зі зморшками і акне. У цієї процедури є декілька назв: лазерна дермобразія або лазерна вапоризація. Це досить травмує процедура для шкіри. Тому для досягнення найкращого результату потрібне проведення певних підготовчих процедур.
Інструкція
1
Перед проведенням лазерної шліфовки особи слід пройти медичне обстеження, так як ця процедура має ряд протипоказань. Потрібно перевіритися на відсутність цукрового діабету, герпесу-вірусної інфекції.
2
Виберете оптимальний час року. Холодне повітря і вітер негативно впливають на процеси регенерації шкіри. Оптимальний час для проведення шліфовки - це літо. Також не можна робити цю процедуру, якщо має бути поїздка в жаркі країни. У будь-якому випадку приблизно півроку після шліфування вам доведеться перед виходом на вулицю використовувати сонцезахисні засоби. Вони допоможуть запобігти появі пігментних плям.
3
Як і перед будь-якою операцією, прийом аспірину слід припинити. Також потрібно припинити прийом гормональних препаратів та антибіотиків. Вони можуть сприяти затримці рідини в організмі, що у свою чергу може вплинути на появу пігментних плям.
4
Проконсультуйтеся з лікарем-косметологом, якщо на шкірі присутні запалення. В такому випадку лазерну шліфовку слід відкласти. В іншому випадку інфекція може потрапити на здорові ділянки.
5
За 6 місяців до процедури відмініть всі препарати, які застосовуються для лікування вугрового висипу.
6
Не менш ніж за шість тижнів до процедури слід розпочати проведення ряду процедур по отшелушиванию шкіри. Для цього при щоденному догляді необхідно застосовувати засоби, які містять третиноин, гліколівой кислоту і деякі інші відбілюючі засоби. Можливо, буде потрібно проведення і інших косметологічних процедур. Вони значно прискорять період відновлення після проведення шліфовки і поліпшать косметологічний ефект від неї.
Зверніть увагу
Суть лазерної шліфовки особи в тому, що при впливі лазерного променя на шкіру відбувається випаровування її верхнього шару. При цьому опіку не утворюється. Досвідчений лікар, який проводить процедуру, може контролювати інтенсивність і глибину впливу променя, так як різні ділянки шкіри вимагають різного впливу.