Як вивести дрозофіл.

дрозофіли - дрібні комахи, інакше звані плодовими, або винними, мушками. Іноді, особливо в теплу пору року, вони дошкуляють мешканців будинків і квартир, з'являючись ніби нізвідки.
Інструкція
1
дрозофіли харчуються соками фруктів і ягід і гниють рослинними відходами. Якщо у вас вдома з'явилися ці комахи, знайдіть джерело живлення для них. Мушки зникнуть незабаром після того, як позбудуться їжі.
2
Перевірте сховище для овочів і фруктів - моркви, цибулі, картоплі, яблук і т.д. Переберіть продукти, позбудьтеся від зіпсованих, решта промийте або протріть від залишків гнилі. Слідкуйте за тим, щоб контейнер для овочів завжди був сухим.
3
Можливо, розсадником дрозофіл стали відкриті банки з соком або варенням. Перевірте свою домашню консервацію: мушки можуть завестися в банках, з яких зірвало кришки. Якщо ви надовго залишили чайну заварку в заварювальному чайнику, вона може стати їжею для дрозофіл.
4
Промийте і висушіть ємність для сміття. Надійніше і гігієнічніше використовувати пластикові пакети, щоб видаляти відходи разом з мушками. Іноді дрозофіли заводяться в зливі кухонної раковини, якщо він засмітився залишками їжі - прочистите його, в разі потреби.
5
Якщо у вас є домашні тварини, перевіряйте їх миски з їжею: можливо, саме там і завелися дрозофіли. Слідкуйте, щоб посуд був чистою, і не давайте тваринам корму більше, ніж вони можуть з'їсти протягом дня.
6
Іноді мушки заводяться в квіткових горщиках. Постарайтеся обмежити полив рослин. Якщо не допомагає, спробуйте замінити землю.
7
Якщо не вдається знайти причину появи дрозофіл, можна влаштувати пастку для них. На дно пляшки налийте солодкий сік. Поверніть папір у вигляді конуса, обріжте вузький кінець, щоб вийшло отвір маленького діаметру, і опустіть в шийку пляшки. Закріпіть паперову воронку скотчем. Мушки зможуть залітати в пляшку, а вибратися через вузький отвір не зуміють.
8
Поставте пилосос на всмоктування і застосовуйте там, де бачите скупчення мушок.