Як дати кошеняті таблетку.

Скільки радості приносить в дім довгоочікуваний кошеня! Забавно спостерігати за його іграми, приємно гладити по м'якій шерстці. Але коли улюбленець нездоровий і йому потрібно дати таблетку , він починає відчайдушно вириватися, дряпатися і кусатися. Виконати приписи ветеринара допоможе застосування деяких хитрих прийомів.
Вам знадобиться
  • - товсте рушник;
  • - ковдра;
  • - велика і маленька ложка для розтирання;
  • - скальпель або тонкий ніж для поділу таблетки.
Інструкція
1
Якщо таблетка несмачна, її можна додати в їжу. Відокремте необхідну частину, ретельно її розітріть і змішайте з їжею. Краще використовувати вологий корм - в ньому легко сховати порошок. Смачний шматочок повинен бути маленьким, щоб напевно все ліки було прийнято. Якщо хитрість не вдалася, змішайте ліки з ласощами: сметаною, вершковим маслом або м'ясним фаршем.Кошкі дуже охайні тварини. Вони доглядають за своєю шкіркою, слизової всі забруднення. Використовуйте цю особливість, забруднивши лапку малюка порошком з вологим кормом або сметаною.
2
Якщо ліки має неприємний смак, так просто кошеня його не з'їсть, тому необхідно змусити його це зробити. Оберніть лапки тварини товстим рушником, злегка закиньте його голову і, натискаючи на вилиці, відкрийте рот. Візьміть трохи ліки на вказівний палець і намажте мову кошеня. Прослідкуйте, щоб він зі слиною не випустив все з рота. Повторюйте дію, поки кошеня не з'їсть необхідну порцію.
3
Примусьте кошеня з'їсти цілу таблетку . Деякі пігулки слід приймати, не порушуючи їх оболонку. Кішки під час хвороби часто відмовляються від їжі, і ліки марно маскувати під ласощі. Для ефективності лікування доводиться застосовувати силу. Затисніть кошеня між колінами. Однією рукою відхиліть йому голову назад, а інший покладіть таблетку в рот. Відволікаючи його, і ліки буде проглочено.Еслі не вийшло, сповийте кошеня в товсте рушник, щоб всі чотири лапи були закриті і він не міг їх звільнити. Попросіть помічника потримати кошеня, а самі відкрийте йому рот, натискаючи на щелепу великим і вказівним пальцями. Швидко покладіть таблетку подалі на мову і, не даючи відкрити рот, погладжуйте шийку. Коли відчуєте, що він скоїв ковтальні руху, відпустіть тварину.
Зверніть увагу
З обережністю давайте велику таблетку. Якщо допускається прийом ліків маленькими частинами, розділіть її, щоб малюк не подавився.
Корисна порада
Приголубте кошеня після неприємної процедури. Почастуєте його за хорошу поведінку смачним шматочком.