Як засушити гриби.

Щоб розтягнути грибне бенкет не так на кілька місяців, а на весь рік, треба заздалегідь подумати про те, як засушити гриби на зиму. І тоді ви зможете радувати близьких ароматними супами, салатами і Жульєн протягом усього року.
Інструкція
1
Використовуються для сушки в основному трубчасті гриби . Це боровики, моховики, підосичники, підберезники, козляки, сморчки, строчки, маслюки та польські гриби .
2
В міських умовах найпростіший спосіб сушіння грибів - висушити їх в духовці, при цьому неважливо, електрична у вас плита, або газова. Якщо ви хочете швидко висушити гриби , вам доведеться їх розрізати. Відокремте капелюшок від ніжки. У великих грибів капелюшок також можна розрізати на кілька частин.
3
Візьміть папір для запікання (на відміну від звичайної, до неї не прилипають гриби під час сушки), і покладіть її на решітку або деко, який мається в духовці. На папір викладіть гриби - щільно, але так, щоб вони при цьому не стикалися один з одним. Досить буде відстані в один міліметр між ними.
4
Встановіть температуру в 70 градусів, трохи відкрийте дверцята духовки і сушіть гриби протягом декількох годин.
5
Смачними і ароматними виходять гриби , висушені в російської печі. Якщо у вас є можливість, звичайно, буде краще скористатися цим способом. Сушка грибів в печі відбувається в кілька етапів. Уперше гриби лише подвяливают, а в другій вже сушать остаточно.
6
Можна для сушки грибів в печі використовувати скіпи різної довжини. На найдовші нанижіть великі гриби , на більш короткі - дрібні. Увіткніть скіпи кінцями в ящик з піском і поставте його в піч. Зверніть увагу, що дрібні гриби на коротких лучині висихають швидше.
7
Можна в'ялити гриби на сонці, а потім досушивать вже в печі. Для цього гриби протикають в середній частині ніжки і капелюшки голкою і нанизують на нитку. В'язанки грибів виносять сушитися на вулицю в ясні сонячні дні, а потім досушують в печі, надівши на скіпи, при температурі 60-70 градусів. Гриби виходять чистими і ароматними.
8
Після того, як гриби висохли, складіть їх в марлевий або полотняні мішок. Ні в якому разі не використовуйте для цих цілей целофанові мішки, в яких гриби «не дихають».