Як прикрасити пиріг.

Подаючи пиріг до столу, хочеться, щоб він був не тільки смачним, але і виглядав красивим і святковим. Для прикраси закритих пирогів зазвичай використовуються залишки тіста, а для виробів з бісквіта існує набагато більше способів, щоб зробити їх зовнішній вигляд більш привабливим.

Інструкція
1
Якщо ви готуєте закритий пиріг, спробуйте прикрасити його краю. Ви можете оформити їх за допомогою виделки. Для цього обріжте краю тесту таким чином, щоб вони розташовувалися на одному рівні з верхом форми. Потім примніть їх виделкою вздовж усього бордюру. Щоб зробити краю у вигляді оборок формуйте жолобки, стягуючи великим і вказівним пальцем тісто вздовж всього зовнішнього краю.
2
Для того щоб прикрасити пиріг листочками та іншими фігурними елементами розкачайте залишки тіста в пласт шириною не більше 2 міліметрів. Гострим ножем виріжте з тіста листя, гриби, квіточки або інші фігури, які могли б охарактеризувати смак пирога. Продумайте композицію, змастіть верх пирога водою, і притисніть до нього вийшли фігурки.
3
Прикрасьте пиріг сіточкою, зробленої з переплетених між собою джгутиків тіста. А також, ви можете нарізати залишки тіста на широкі смужки і закрити ними верх пирога, уклавши у вигляді решітки. Дуже красиво виглядають об'ємні прикраси з тіста, такі як яблучка, грона винограду та смородини.
4
Бісквітний пиріг полийте глазур'ю і прикрасьте різнобарвною цукрових обсипанням. Спробуйте зробити облямівку з ягід і фруктів. Для цього найкраще підійдуть контрастні поєднання, наприклад, полуниця та ківі, банани та черешня. Пиріг для дитини можна прикрасити різнокольоровими фігурками з мармеладу.
5
Зробіть прикраси за допомогою трафарету. Для цього візьміть аркуш картону, через кальку нанесіть на нього будь орнамент або силует, після чого виріжте вийшла фігуру. Виготовлений трафарет помістіть на пиріг, і посипте зверху порошком какао, цукровою пудрою або розтертими горіхами. Після зняття трафарету ви побачите малюнок.
6
Прикрасьте пиріг мозаїкою. Для цього розтопіть на водяній бані 2 плитки білого шоколаду і акуратно викладіть їх на харчову плівку тонким шаром, розрівняйте і приберіть в холодильник на півгодини. Потім покрийте пиріг глазур'ю з какао-порошку, дістаньте заготовку з холодильника і розріжте на шматочки різних розмірів і форм. Після чого помістіть їх зверху глазурі.