Як зміцнити шкіру навколо очей.

Шкіра навколо очей надзвичайно тонка і позбавлена жирового прошарку. Саме тому в цьому місці вона старіє набагато швидше, ці ознаки стають більш помітні з часом. Жінкам слід приділяти зоні навколо очей підвищена увага. І якщо побудувати догляд за шкірою правильно, то можна відстрочити поява перших зморшок на деякий час.
Вам знадобиться
  • - ромашка, кріп, шавлія або чай;
  • - зволожуючі креми.
Інструкція
1
Укріпить шкіру правильний догляд за нею. Перш за все - це обов'язкова очищення шкіри. Воно не повинно бути агресивним. Макіяж слід знімати ватяними дисками, змоченими в спеціальному демакіяжном засобі. При цьому верхню повіку очищається у напрямку від перенісся до скронь, а нижнє - навпаки. Рухи повинні бути дуже легкими, щоб не розтягнути тонку шкіру.
2
Після цього обов'язково використовуйте зволожуючий або живильний крем. Часто мімічні зморшки з'являються від обезвожженості шкіри. У такому випадку немає необхідності використовувати омолоджуючі засоби. Досить буде хорошою зволожуючою маски і крему. Не можна використовувати для очей крем для обличчя, так як він містить ті компоненти, які можуть дратувати ніжну шкіру в цій зоні. Щоб не розтягнути шкіру, крем не можна розмазувати. Наносять його рухами від скронь до перенісся.
3
Використовуйте криомассаж. Щоранку протирайте шкіру шматочками льоду, рухаючись по тих же лініях, за якими слід змивати макіяж. Щоб додати користі від цієї процедури, робіть косметичний лід з відварів трав. Це може бути ромашка, кріп, шавлія або чай.
4
Також зміцнюють шкіру чергування холодних і гарячих компресів. А якщо додати у воду трохи арніки, вийде відмінний засіб від темних кіл.
5
Щоб підсилити вироблення в шкірі колагену і еластану, які створюють необхідний «каркас», допоможе термоліфтінга. Завдяки дії тепла в шкірі активізуються обмінні процеси, фібробласти починають виробляти новий колаген і еластан. Ефект від процедури зберігається до двох років.
6
Жоден крем не зрівняється по дії з косметологічними процедурами, такими як биоревитализация і мезотерапія. У першому випадку в шкіру вводяться препарати на основі гілауроновой кислоти, які сприяють зволоженню шкіри навколо очей . За допомогою мезотерапії шкіру можливо наситити різними корисних речовинами. Це можуть бути розчини вітамінів, витяжки з різних рослин. Завдяки уколів вони доставляються в ті місця, де це необхідно.