Як вибрати секретаря.

Секретар - це права рука боса і обличчя компанії. Саме цей співробітник утримує важливих відвідувачів, поки шеф не повернувся з наради, грудьми захищає кабінет начальника, якщо той попросив нікого не впускати, і нагадає про день народження тещі, якщо у боса з ним склалися довірчі відносини.
Інструкція
1
Так уже склалося, що чоловіків на посаді секретаря можна перерахувати по пальцях, і традиційно це місце роботи вважається жіночим. Роботодавці так і пишуть в оголошеннях: потрібно дівчина, презентабельною зовнішності, зі знанням ПК та англійської. На нього відгукнуться десятки дівчат, як тільки що закінчили школу, так і вже відучилися і не знайшли себе в роботі за фахом. Як же з них вибрати кращу помічницю і вірну подругу керівнику?
2
Подаючи оголошення, висуньте до кандидата дійсно адекватні і необхідні вимоги. Безумовно, вам потрібна уважна і комунікабельна співробітниця, яка відповідально буде підходити до своєї роботи. Ймовірно, їй знадобиться відмінне знання російської мови і володіння ПК, якщо секретар буде набирати документи. Можливо, буде потрібно знання англійської, якщо ваша фірма має іноземних клієнтів. Зрозуміло, бажання знайти собі найрозумнішого секретаря цілком зрозуміло, однак не варто писати в оголошення, що вам потрібна дівчина, яка вміє водити літак і здатна зламати базу Пентагону. По-перше, висококваліфікованому фахівцеві потрібно і відповідна зарплата. По-друге, коли секретар зрозуміє, що від неї не вимагають розробки важливих проектів, з самого першого робочого дня їй не довелося ні з ким розмовляти англійською, і саме відповідальне завдання, яке їй доручили - це приготування кави, вона піде шукати іншу роботу .
3
Пам'ятайте, що на співбесіду до вас можуть прийти дівчата з різними життєвими цілями, від «дізнатися всі таємниці фірми і відкрити свою» до «швидше вийти заміж». Обов'язково поцікавтеся очікуваннями кандидата від запропонованого місця роботи, його подальшими планами, його думками з приводу кар'єрного зростання.
4
Якщо ви хочете перевірити, як швидко метикує претендентка на посаду секретаря , то варто користуватися типовими питаннями і загадками - швидше за все, це не перша співбесіда на аналогічну посаду. Задавайте несподівані питання - який її улюблений радянський фільм, чи подобаються їй йоркширські тер'єри, чи етично дарувати жінці на день народження червоні гвоздики. Якщо секретар не розгубиться і успішно впорається із завданням, до такої людини варто придивитися уважніше.
5
Якщо вам потрібно щось екзотичне, наприклад, мулатка, прекрасно розбирається в програмі 1С, зверніться до школи секретарів або кадрове агентство. За допомогою бази, в яку занесені люди, які закінчили професійні курси, вам швидко підберуть кандидата, що відповідає вашим вимогам.