Як зробити ялинку для Нового року.

Атмосфера свята - це особливе чарівництво, здатне наповнити будинок позитивом і радістю. Ялинка, виготовлена своїми руками, дозволить вам зануритися в цю атмосферу набагато раніше Нового року. Для роботи можна використовувати будь-які матеріали, саморобна новорічна ялинка від цього гірше не стане.
Вам знадобиться
  • - два мотка акрилової пряжі зеленого кольору;
  • - один моток акрилової пряжі будь-якого іншого кольору;
  • - щільний картон;
  • - ножиці;
  • - голка або клей;
  • - скотч.
Інструкція
1
З аркуша щільного картону скрутіть конус, щоб радіус його заснування був приблизно рівний 50 сантиметрам. Закріпіть край конуса смужкою широкого скотча, підстава конуса вирівняйте ножицями таким чином, щоб він міг стояти на горизонтальній поверхні рівно і не завалюватися на бік.
2
Із залишків щільного картону виріжте два однакових кільця із зовнішнім діаметром 10 сантиметрів і внутрішнім - 5 сантиметрів.
3
Складіть вирізані кільця разом і починайте акуратно обмотувати навколо них нитки зеленої пряжі. Не поспішайте, намагайтеся прокладати намотані нитки рівно, виток до витка.
4
Намотавши по всій поверхні кілець нитки, починайте прокладати другий шар ниток, так, щоб вийшла щільна обмотка навколо кілець.
5
Акуратно розріжте нитки по краю зовнішнього діаметра кілець, що не роз'єднуючи кільця, прокладете всередині них закріплює кінець нитки, щільно затягніть і закріпіть вузли. Тепер можете зняти нитки з кілець.
6
Готовий помпон підрівняйте ножицями і відкладіть в сторону. Таким же чином виготовте ще п'ятдесят таких помпонів, як зелених, так і кольорових. Намагайтеся виконувати намотування однакової щільності, щоб помпони були однаковими за розміром.
7
Все помпони розподіліть по рівнях. Візьміть картонний конус і на нижній частині його заснування закріпіть кілька готових помпонів за допомогою нитки з голкою або клею. Ряд прокладайте на відстані двох-трьох сантиметрів від краю. На нижньому ряду повинна вміститися від шести до восьми помпонів. Далі піднімайтеся до верхівки вашої ялинки, зміцнюючи готові помпони по поверхні конуса.
8
Намагайтеся розподіляти кольорові помпони таким чином, щоб зовні вони нагадували вбрану кулями ялинку . Маківку ялинки прикрасьте кольоровим помпоном.
9
По нижньому краю на картонному підставі зробіть кілька надрізів (насічок), відігніть їх всередину і промажте їх поверхні клеєм. Прикріпіть готову ялинку до круглого основи, щоб не падала. Ялинка готова.
Новорічна ялинка в багатьох країнах світу вже давно стала символом Нового року і Різдва. Важко навіть уявити собі, що колись давно люди й не підозрювали, що хвойне дерево можна використовувати як своєрідне святкове прикрашання.
Вважається, що традиція прикрашати ялинки в Новий рік вперше з'явилася у німецьких народів ще багато століть тому. Ялина була вибрана не випадково: це дерево символізувало хоробрість, безсмертя духу, віру в краще і навіть відродження. Ялина стала знаком народження нового року, появи нових надій. Більш того, вважалося, що вона здатна дарувати захист, вберегти від злих людей, допомогти здобути перемогу в бою. Саме їли слід було молитися в Новий рік чоловікам, жінкам, дітям і старікам.Хрістіане дещо змінили язичницьку традицію. Для них ялина стала Райським деревом, що нагадує людям про Бога. Прикрашати це дерево належало символом Віфлеємської зірки, а також райськими плодами - яблуками. Деякі християни прикрашали ялинку горіхами, цукерками і фігурками ангелів. З часом восьмиконечную Віфлеємську зірку замінили п'ятикутної, і новорічна ялина перестала бути символом, що нагадує про народження Христа. Яблука теж перестали прикріплювати до дерева, адже вони були занадто важкими і відтягували гілки вниз. Замість фруктів стали використовувати легкі кульки. Спочатку ялинкові іграшки були простою заміною яблук, але з часом цей зв'язок була забута навіть багатьма християнами, і, крім куль, з'явилася величезна кількість інших новорічних декоративних елементов.В Росії звичай наряджати ялинку в Новий рік встановив Петро I. Дізнавшись про цю західній традиції, він побажав долучити до неї і своїх підданих. Так з'явився указ, згідно з яким кожна сім'я в новорічні свята зобов'язана була прикрашати двори, вулиці та ворота будинків якщо не деревами, то хоча б гілками, притому можна було використовувати не тільки ялина, але також сосну і ялівець. Спочатку людям не припав до смаку цей указ, і вони дотримувалися його тільки зі страху прогнівити Петра I. Проте з часом прикрашені ялинки стали атрибутом Нового року і залишаються їм досі.