Як придумати підприємство.

Будь-яке підприємство , так само як і всі, що є в нашому світі, спочатку існувало на рівні ідеї в чиїйсь голові. Але потім цю бізнес-ідею вдалося втілити в життя. Що ж необхідно для того, щоб придумати підприємство , яке могло б приносити хороший дохід?
Інструкція
1
Щоб придумати підприємство , необхідна не тільки багата фантазія, але і економічне мислення. Важливо пам'ятати, що хороша бізнес-ідея - це продукт інтелектуальної праці, який здатний приносити гроші. Щоб наблизитися до скоєного бізнес-плану, слід уважно проаналізувати ситуацію на ринку на предмет незайнятої ринкової ніші. Якщо ви розумієте, що населенню в якомусь конкретному районі гостро бракує певних товарів або послуг, можна сміливо починати розумовий процес.
2
Інша ситуація виникає, коли на ринок просувається абсолютно новий товар або послуга. В цьому випадку важливо подумати над концепцією підприємства, основними принципами ціноутворення, реклами, піару. Потрібно розуміти, на яку цільову аудиторію працюватиме ваше підприємство , з чого почне складатися прибуток.
3
Коли в голові вже вишикувався уявний образ нового підприємства, настає черга вишукувати джерела фінансування. З точки зору інвестора, рентабельна бізнес-ідея, в яку варто вкладати гроші, володіє невисоким терміном окупності. Також для інвестора важливо, щоб знову створюване підприємство вигідно виділялося на тлі конкуруючих компаній. Товари або послуги нової фірми повинні бути затребувані у населення, причому люди повинні бути згодні з принципами цінової політики, які застосовуються в цій організації. Одним словом, мають всі шанси на реалізацію бізнес-плани справді потрібних і корисних суспільству новостворюваних компаній, на розкрутку яких не потрібні шалені грошові суми.
4
Якщо ви придумали ідею про новий бізнес, але не бажаєте самостійно втілювати її в життя, ви можете вигідно продати свою ідею. На даний момент в інтернеті існують сайти, основним напрямком діяльності яких є купівля-продаж бізнес-ідей. Причому далеко не всі інвестори розбираються в бізнесі і вміють прогнозувати майбутні події. Іноді проект нової компанії може сподобатися інвестору за рахунок назви, слогана, незвичайного дизайну, напрямки діяльності та інших нюансів.
Бізнес - ризикований процес, що приносить багато позитивних і негативних моментів одночасно. Навіть компанія, яка має серйозні труднощі і збитки, все одно може здаватися засновнику (господареві) власною дитиною. Але іноді продаж підприємства може врятувати творця і сама утриматися на плаву, тільки перейшовши в інші руки. Як же продати компанію?
Інструкція
1
Намалюйте портрет можливих покупців. Кому може знадобитися ваша компанія? Пам'ятайте, що сторонньому бізнесменові може виявитися простіше самому найняти співробітників і створити систему з нуля, ніж переучувати ваш штат і прищеплювати вашої компанії свою корпоративну структуру. Подумайте, як потенційний клієнт зможе отримувати додаткову вартість за рахунок вашої фірми.
2
Потрібно заручитися відгуками партнерів, клієнтів. Якщо вам вдасться підтвердити репутацію підприємства, продаж може відбутися набагато швидше і принести максимум прибутку.
3
Повідомте вашим співробітникам про те, що ви прийняли рішення про продаж компанії. Чесність дозволить вам зберегти теплі стосунки після розриву. Можливо, кращі фахівці вирішать продовжити роботу з вами і перейдуть в ваш новий проект незабаром після продажу фірми.
4
Знайдіть потенційних покупців. Їх можна шукати як через традиційні джерела (реклама в профільних журналах, оголошення про продаж), так і на конференціях, з'їздах інвесторів. Маса потенційних покупців з'являється на зборах державних молодіжних фондів.
5
Якщо ви знайшли, кому потрібна ваша компанія, потрібно донести йому основну думку. Як саме він зможе заробляти, які доходи ви вже отримували, хто працює у вас. Все це вкупі з репутацією фірми і вашими зв'язками може привести до продажу. У вас повинні бути відповіді на всі питання, включаючи і причини продажу. Чесність тут найважливіше - навіть збиткове підприємство може нести велику цінність за рахунок продуманої структури і клієнтської бази. Всі ваші слова будуть перевірені не раз - адже ризики при покупці бізнесу великі.
Корисна порада
Після продажу не розривайте намертво зв'язку з підприємством - ви як і раніше є її неформальним лідером. Довірче спілкування з співробітниками і новими власниками посилить ваш авторитет і допоможе в нових починаннях.