Як записати відео з екрану комп'ютера.

Певні програми дозволяють записувати зображення, яке передається на екран комп'ютера . Зазвичай ними користуються при створенні різних презентацій чи посібників по роботі з деякими утилітами.
Вам знадобиться
  • - утиліта Fraps.
Інструкція
1
Одна з найпростіших програм, що дозволяють записувати зображення з екрана комп'ютера , - це утиліта Fraps. Вона має вбудовану функцію запису звукового сигналу, що важливо для багатьох користувачів. Скачайте цю програму і встановіть її.
2
Запустіть утиліту і приступите до налаштування параметрів її роботи. Відкрийте вкладку General і приберіть галочку з пункту Fraps window always on top. Під час запису вам навряд чи знадобиться запущене вікно програми Fraps. Перейдіть до вкладці FPS. Обов'язково зніміть галочку з параметра Stop benchmark automatically. Якщо не відключити дану функцію, то запис відео автоматично перерветься через вказаний проміжок часу.
3
Встановіть прапорець FPS, якщо хочете бачити кількість кадрів в секунду, що відображається під час запису. Перейдіть до вкладці Movies. Натисніть кнопку Change і виберіть папку, в яку будуть збережені відеозаписи. В даному випадку краще використовувати розділ жорсткого диска, на якому не встановлено операційних систем.
4
Знайдіть поле Video Capture Hotkey. Клікніть по ньому лівою кнопкою миші і натисніть клавішу, яка буде запускати і зупиняти запис відео з екрана. Встановіть галочку поруч з пунктом Full-size, щоб забезпечити максимальну якість записуваного відео. Вкажіть показник FPS. Виберіть із запропонованих варіантів потрібне значення або введіть його самостійно, попередньо якшо по відповідному пункту. Активуйте параметр Record Sound, якщо вам необхідно записувати звуковий сигнал.
5
Поверніть вікно програми, натиснувши потрібну клавішу. Чи не закривайте утиліту повністю. Для старту запису відео натисніть клавішу, яку ви вказали в пункті Video Capture Hotkey. Знову натисніть її для зупинки роботи програми. Перевірте якість отриманого відео і оцініть рівень звукового сигналу.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=GKxkwOV8oAI