Як описати свій характер.

У кожного з нас є свій характер. Це ті риси нашої особистості, які визначають наші вчинки, поведінку і думки. Безсумнівно, що кожна людина має свій унікальний і неповторний характер. Нерідко постає питання про опис своєї особистості. Деякі люди вагаються дати такий опис.
Інструкція
1
Для початку необхідно налаштується на об'єктивність. Людині властиво суб'єктивна думка про себе. Свідомо чи ні, але кожен трохи перебільшує або применшує, або інша якість. Якщо не буде об'єктивності в описі, то воно нічого не коштує. Намагайтеся описувати щиро, намагатися поглянути на себе з боку.
2
Власне характер увазі під собою певні риси особистості. Перш за все, описуємо своє ставлення до оточуючих людей. Як ви ставитеся до оточуючих? Байдужа, або навпаки ви дуже чутливі до подій, які відбуваються в житті людей. Може бути, ви вважаєте їх марними. Описуємо все, що може говорити про ваше ставлення до оточуючих.
3
Переходимо до роботи й праці. Працьовитий ви або лінивий. Чи можете ви працювати усидчиво, або вам потрібна робота, де ви будете більше рухатися. Чи любите ви працю, або працюєте для задоволення будь - якої потреби. Опишіть ваше ставлення до чужої праці. Чему віддаєте перевагу: бути начальником або підлеглим. Таким чином, все, що пов'язано з професійною діяльністю, має потрапити під ваш опис.
4
Далі описуємо ваше ставлення до речей. Наскільки ви ощадливий до своїх і чужих речей. Подобатися чи вам прикраси. Чи мається схильність до клептоманії. Дорожите ви подарунками. Опишіть, яку роль у вашому житті відіграють речі.
5
Тепер переходимо до опису рис характеру, які відносяться безпосередньо до вашого внутрішнього світу. Це робиться в останню чергу, тому що після попередніх описів, ви можете ясно уявити собі картину про ваш внутрішній світ. Описуємо свою натуру. Злісний ви або добродушний, чи маєте схильність до злопам'ятством. Чи можете образити людину, вдарити. Яку роль у вашому житті відіграє релігія, наскільки ви релігійні. Опишіть ваше ставлення до протилежної статі. Романтична ви натура чи ні. Йдучи до цієї інструкції, ви зможете об'єктивно описати свій характер.