Як переїхати жити до Таїланду. Як переїхати в тайланд.

Таїланд вважається країною «усмішок», там живуть дуже привітні люди. Побувавши там один раз на відпочинку, хочеться повертатися ще і ще. В Таїланд е круглий рік відмінна погода, можна постійно загоряти і купатися, а ціни дозволяють підняти якість життя на рівень вище, ніж на батьківщині. Причиною переїзду може бути що завгодно, але якщо ви вже остаточно вирішили на такі кардинальні зміни у своєму житті, то не варто відтягувати цей момент.
Інструкція
1
Сам переїзд в чужу країну увазі безліч проблем, тому подумати про те, де ви будете жити, працювати і з ким спілкуватися, варто заздалегідь. Перш ніж змінювати статус туриста на жителя Таїланд а, оцініть, чи вистачить вам засобів для життя на перший час? Адже можуть виникнути непередбачені труднощі, неприємності зі здоров'ям або, врешті-решт, у вашої сім'ї, що залишилася на батьківщині, виникнуть матеріальні складнощі і їм знадобиться допомога. Тому не завадить певну суму залишити на непередбачені витрати.
2
У першу чергу виберіть місто для проживання. Чим він більший, тим більше шансів швидше влаштуватися на хорошу роботу. Маючи невеликий капітал, нерухомість краще купити, ніж узяти в оренду. Тому почніть з пошуку відповідного житла. Як і в будь-якому місті, європейський варіант в хорошому районі з усіма зручностями обійдеться дорожче, ніж маленька квартирка на околиці. Шукати житло можна за допомогою агентств нерухомості або ж за оголошеннями самостійно. Але так як ви є нерезидентом, то самостійно впоратися з пошуком і оформленням буде дуже важко. Скористайтеся послугами агентства. Знайти його можна в інтернеті за допомогою будь-якої пошукової системи.
3
У разі відсутності капіталу житло доведеться знімати. Тоді підходящий варіант краще шукати самостійно. Однак не забудьте, що без кондиціонера в цій спекотній країні вижити буде важко. Крім того, в Таїланд е досить висока ціна на електроенергію.
4
Ще однією значною проблемою стане пошук роботи, особливо якщо ви не знаєте місцеву мову. Туризм в цій сонячній країні сильно розвинений, можна спробувати влаштуватися гідом для туристів, що приїжджають на відпочинок з країн колишнього Союзу. Знання рідної мови доведеться до речі, а якщо ви ще знаєте і англійську чи іншу іноземну мову, то влаштуватися на роботу буде набагато простіше. Досить непогано жити в Таїланд е фахівцям, що працюють віддалено: Вебдизайнер, програмістам і т.д. Адже тоді місце проживання взагалі ніякої ролі не грає.
5
Не забудьте перед переїздом закінчити всі справи в рідній країні, тобто продати майно, звільнитися з роботи і попрощатися з друзями.
Зверніть увагу
При знятті квартири або кімнати в оренду господарі завжди просять залишити заставу на випадок псування меблів або який-небудь поломки. При виїзді з квартири заставу повертають.
Корисна порада
Офіційно на роботу в Таїланді влаштуватися дуже важко, оскільки існує великий перелік посад, на яких іноземці працювати не мають права. Цей список краще вивчити перед переїздом.