Як відновити Ексель файл.

Багато видалені з жорсткого диска комп'ютера файли підлягають відновленню. Якщо вам потрібно повернути втрачені електронні таблиці, то краще використовувати спеціальні утиліти.
Вам знадобиться
  • - Easy Recovery.
Інструкція
1
Скачайте програму Ontrack Easy Recovery. Для забезпечення високого відсотка відновлення даних краще використовувати порівняно нову версію утиліти. Встановіть її на той розділ жорсткого диска, з якого ви не будете відновлювати файли . Пам'ятайте про те, що чим більше часу пройшло з моменту видалення файлів, тим менше вірогідність їх успішного повернення.
2
Запустіть програму і перейдіть в меню Data Recovery. Відкрийте пункт Deleted Recovery, якщо ви хочете відновити файли після видалення, а не після форматування розділу диска. Клікніть по букві потрібного розділу в лівому меню вікна.
3
Знайдіть поле File Filter, натисніть на стрілочку в другому пункті і виберіть параметр Office Document. Це необхідно для пошуку файлів певного формату. Активуйте параметр роботи програми Complete Scan, встановивши поруч з ним галочку.
4
Натисніть кнопку Next і почекайте якийсь час, поки програма знайде потрібні файли і підготує їх до відновлення. Тривалість даної процедури залежить від розміру вибраного розділу жорсткого диска.
5
В лівому меню нового вікна з'явиться список знайдених файлів. Виділіть галочками ті з них, які вам необхідно відновити. Якщо ви не впевнені в правильності вибору, то виділіть певний файл і натисніть кнопку View File. Тепер натисніть кнопку Next і вкажіть будь-який інший локальний диск або USB-накопичувач. Пам'ятайте про те, що дані не можна відновити на той же самий розділ.
6
Натисніть кнопку Save і дочекайтеся завершення роботи програми Easy Recovery. Відкрийте відновлені документи і перевірте їх цілісність. Спробуйте вибрати режим Format Recovery або скористатися іншою програмою, якщо ви не змогли відновити всі необхідні дані.
Корисна порада
Якщо ви видалили документи з системного розділу жорсткого диска, то краще підключити вінчестер до іншого ПК перед відновленням даних.