Як охарактеризувати завдання менеджменту.

Менеджмент - це професійна діяльність з організації та управління. Існує такі фахівці, як менеджери, які ставлять перед собою певні цілі і, використовуючи інтелектуальні здібності і мотивацію, намагаються їх досягти. Менеджмент можливий тільки в ринкових умовах, тому що він орієнтований на попит споживачів.
Інструкція
1
Завданнями такого виду діяльності, як менеджмент, є створення і здійснення на практиці різних наукових підходів, розробок, ідей і методів, які забезпечують стабільну і стійку роботу колективу.
2
Головна задача менеджменту - це розробка продукції відповідно до попиту покупців. Також ця діяльність спрямована на поліпшення умов життя. До цього можна навести приклад з реального життя.
3
Колись існував готель, у якого від клієнтів не було відбою. Керівники вирішили збільшити кількість відвідувачів. Було придбано стояло поряд 60-поверхова будівля. Запустивши його в роботу, керівники помітили, що клієнтів стало набагато менше. Ніхто не міг здогадатися, в чому причина. Після проведення опитування з'ясувалося, що людей не влаштовує те, що ліфт один і доводитися чекати його по кілька хвилин. Будівля побудована, і можливість вбудовування другого ліфта не передбачена проектом. Тут же довелося зібрати консиліум, на якому було поставлено завдання «Як вирішити цю проблему», причому це питання ставилося не лише керівним посадам. Один із клерків запропонував на кожному поверсі встановити великі дзеркала, щоб люди змогли під час очікування виглядати в них - жінки могли поправити макіяж, а чоловіки заворожено спостерігати за цим процесом. Так саме ця ідея змогла повернути компанії колишній потік клієнтів.
4
Мета менеджменту - підвищення прибутку за рахунку раціональної організації процесу. В вишенапісанного прикладі таким рішенням послужила установка дзеркал на кожному поверсі.
5
Також до завдань менеджменту можна віднести пошук і розробку нових проектів, стратегію розвитку процесу організації, визначення потрібних ресурсів, стимулювання роботи співробітників, контроль над господарською діяльністю організації.