Як визначити кількість жиру.

З віком м'язи у людей, які не займаються спортом, атрофуються. Їх заміщає жирова тканина. Жир накопичується, переростаючи в критичну масу, і вага може раптово зрости. Щоб уникнути подібної ситуації, важливо заздалегідь звернути увагу на своє тіло і обчислити вміст жиру в організмі.
Вам знадобиться
  • - сантиметр;
  • - калькулятор;
  • - водойма
Інструкція
1
Про те, чи варто проявляти занепокоєння з приводу зайвої жиру в організмі, розкажуть нескладні тести. Попередньо роздягнувшись, виміряйте окружність грудей, прикладаючи сантиметр по найбільш виступаючим точкам. На рівні пупка виміряйте окружність талії, а потім окружність стегон. Запишіть всі свідчення.
2
Результат вимірювання об'єму талії розділіть на показник обсягу стегон, а потім - на об'єм грудей. Прийнято вважати, що обидва результати в нормі не повинні перевищувати показника 0,9 для чоловіків і 0,8 - 0,85 для жінок. Якщо талія ширше грудей або стегон, то потрібно докласти всі зусилля на те, щоб позбутися зайвої жиру . На думку фахівців, кожен такий сантиметр на талії скорочує життя на один рік.
3
Так званий «щипковий тест» дозволяє визначити товщину жирового шару на талії і стегнах. Його краще не проводити після тренувань або під час критичних днів, оскільки рідина, яка в ці періоди з більшою інтенсивністю накопичується в організмі, завадить отримати достовірний результат. Зігнувши руку в лікті, поставте її на пояс. Вказівний і середній пальці повинні впертися в клубову кістку. Підніміть руку на пару сантиметрів вгору і захопіть шкірну складку. Виміряйте її штангенциркулем або лінійкою. Активно зайнятися спортом або сісти на дієту потрібно в разі, якщо складка більше 2,5 см.
4
За результатами тестів ви зрозуміли, що в організмі присутній зайвий жир. Тоді для визначення його кількості скористайтеся спеціальними електронними вагами, самостійно розраховують відсоток його змісту. Або вдамося до обчислення кількості жиру зануренням у водойму. Ляжте в воду на спину, розкинувши ноги і руки в сторони. Видихніть і затримайте дихання. Потім починайте рахувати. Якщо занурюватися в воду ви почнете поступово на тридцятій - сороковий секунді, значить, у вашому організмі знаходиться трохи більше 20% жиру , на шістдесятої і більше - 25%. Якщо ж ви занурюєтеся в воду практично відразу, навіть не дорахував до тридцяти, значить жиру у вас не більше 13%.
5
Можна також скористатися таблицею. Виміряйте в найширшому місці окружність стегон. Знайдіть її в першому стовпці, а своє зростання - в третьому. З'єднайте ці показники прямою лінією. Те число в середньому стовпці, яке буде перекреслено лінією, буде показником процентного вмісту жиру у вашому організмі.
Підрахунком символів в електронному тексті іноді доводиться займатися копірайтерам, журналістам, верстальщикам, студентам-філологам. Визначити кількість знаків в текстовому матеріалі з урахуванням пробілів або без можна кількома способами.
Інструкція
1
Перший спосіб - скористатися програмою Word з пакету додатків Microsoft Office. Якщо даний пакет встановлений на ваш комп'ютер, ви можете використовувати його для підрахунку кількості символів і слів в тексте.Запустіте програму Microsoft Word 2010 і вставте в неї текст, або, виділіть лівою кнопкою миші потрібний текст. У рядку стану, розташованої внизу екрану, знайдіть поле «Число слів». Якщо на рядку стану такого поля немає, клікніть по рядку правою кнопкою миші і в контекстному меню встановіть прапорець навпроти параметра «Число слів». Клікніть по полю «Число слів», щоб вивести на екран статистику. У невеликому вікні з'явиться інформація по документу: число сторінок, слів, абзаців. Тут же ви побачите показник кількості символів з урахуванням і без урахування пробілів.
2
У ранніх редакціях MS Word, наприклад, 2003 і 2007, дана статистика викликається не з рядка стану, а з головного меню програми. В головному меню, розташованому зверху на сторінці відкритого документа, знайдіть розділ «Сервіс» та відкрийте список, що випадає лівої кнопкою миші. Виберіть у списку пункт «Статистика», щоб дізнатися кількість знаків в тексті.
3
Якщо на вашому комп'ютері не встановлений пакет Microsoft Office, скористайтеся спеціальними інтернет-сервісамі.Сервіс «ЗнакоСчіталка», крім звичайного підрахунку знаків, може переводити символи в нижній регістр, видаляти повторювані пробіли та проводити SEO-аналіз для визначення ключових слів . Вставте текст в спеціальне вікно і натисніть кнопку «Порахувати». «ЗнакоСчіталка» розташована за адресою: http://www.8nog.com/counter/index.php.
4
Ще один інструмент, найпростіший, який не виконує ніяких зайвих функцій, а тільки лише вважає знаки з пробілами та без - це один із сервісів MainSpy, розташований за посиланням: http://mainspy.ru/kolichestvo_simvolov. Введіть бажаний текст в спеціальне вікно і натисніть кнопку «Підрахувати», щоб побачити результат.