Як купити телевізор в інтернет-магазині.

С каждним днем кількість клієнтів різних інтернет-магазинів неухильно зростає. Якщо ви вирішили скористатися послугами подібних сервісів, то врахуйте можливі проблеми при покупці товару через інтернет.
Інструкція
1
Якщо ви хочете купити телевізор в інтернет- магазині , то почніть з вибору моделі. В даному випадку краще скористатися офіційним сайтом виробника для вивчення характеристик пристрою. Відвідайте звичайний магазин для візуальної оцінки що сподобалася. Уточніть у консультантів переваги і недоліки даного товару. Оцініть якість зображення. Зверніть увагу на точну назву моделі. Іноді воно містить дані про регіон, в якому був зібраний даний телевізор.
2
Тепер приступите до вибору інтернет-магазину. Це дуже важливий етап. Даний процес може зайняти велику кількість часу. Ні в якому разі не акцентуйте вніманіне на ціні самого товару. Це важливий, але далеко не вирішальний фактор. Зверніть особливу увагу на спосіб доставки товару і вартість цієї послуги. Деякі інтренет-сервіси пропонують доставку кур'єрською службою. Даний варіант є найбільш швидким, але порівняно дорогим.
3
Обов'язково прочитайте угоду, яка вам запропонують підтвердити. Краще вивчити його досканально, щоб уникнути можливих проблем. Уточніть умови гарантійного обслуговування даного товару. Найімовірніше, вам доведеться самим звертатися в сервісні центри. Уточніть наявність таких організацій в вашому місті.
4
Оформіть замовлення на товар. Уважно перевірте правильність введених даних. Особливу увагу зверніть на номер телефону та адресу.
5
Виберіть спосіб оплати товару, що сподобався. Більшість інтернет-магазинів співпрацюють з величезним числом платіжних систем і банків. Підтвердіть правильність оформленого замовлення. Домовтеся з про дату і час доставки.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=faiRnRITNZQ
Корисна порада
Щоб не стати жертвою шахраїв, користуйтеся послугами тільки перевірених інтернет-сервісів.