Як відключити годинник в Windows.

Годинники в операційній системі Windows розташовані в правій частині області повідомлень на «Панелі задач». Вони відображають поточний час, можуть бути синхронізовані з часом в інтернеті, через значок годин можна викликати календар, встановити часовий пояс. Якщо годинник не потрібні, їх можна відключити.
Інструкція
1
Для установки годинника в операційній системі Windows використовується компонент «Дата і час», але щоб відключити їх, необхідно викликати інший компонент - «Панель завдань і меню Пуск». Зробити це можна кількома способами, вибір залежить тільки від уподобань користувача.
2
Варіант перший: через меню «Пуск» відкрийте «Панель управління». Клікніть по значку «Панель завдань і меню Пуск» в категорії «Оформлення і теми» лівою кнопкою миші, або клікніть по ньому правою кнопкою миші і в випадаючому меню виберіть пункт "Відкрити".
3
Якщо «Панель управління» має класичний вигляд, виберіть потрібний значок відразу. Перемикання від класичного виду до виду по категоріях здійснюється за допомогою відповідного рядка-посилання, розташованої в лівій частині вікна на панелі типових завдань.
4
Варіант другий: клікніть правою кнопкою миші по «Панелі задач» і виберіть у спадному меню пункт «Властивості». Якщо ви не бачите «Панель завдань», підведіть курсор миші до нижнього краю екрану і дочекайтеся, поки вона спливе, або натисніть на клавішу Windows на клавіатурі.
5
Відкриється нове діалогове вікно «Властивості панелі завдань і меню Пуск». Перейдіть в ньому на вкладку «Панель завдань». Вкладка являє собою поля з доступними для настройки параметрами і мініатюрами (зменшеним зображенням того, як буде виглядати «Панель завдань» при тих чи інших настройках).
6
В групі «Область повідомлень» в нижній частині вікна зніміть встановлений маркер з поля «Відображати годинник». Натисніть на кнопку «Застосувати», щоб нові налаштування вступили в силу, після чого закрийте вікно властивостей, натиснувши на кнопку ОК або значок [x] у правому верхньому кутку вікна.
7
Годинники будуть відключені і, відповідно, перестануть відображатися на «Панелі задач». Щоб повернути годинник на колишнє місце, повторіть всі дії, описані вище і встановіть маркер в поле «Відображати годинник». Застосуйте нові налаштування, закрийте вікно.