Як оновити драйвер для принтера HP.

Драйвер - це програма, за допомогою якого ваша операційна система «бачить» підключений принтер. Як правило, все потрібне програмне забезпечення додається до обладнання, але якщо ви вирішили оновити драйвер для принтера (НР або будь-якого іншого), вам буде потрібно виконати декілька дій.
Інструкція
1
Більш свіжу версію драйвера для принтера (якщо така випускалася розробником) можна встановити або з диска, або завантажити з мережі інтернет. У кожному разі переконайтеся, що файл установки доступний на вашому комп'ютері.
2
Для завантаження драйвера з мережі інтернет запустите свій браузер і перейдіть на офіційний сайт HP за адресою http://www8.hp.com/ru/ru/home.html (для Росії). На Головній сторінці виберіть розділ «Підтримка та драйвери».
3
На сторінці, введіть в порожнє поле на вкладці « Драйвер и і ПО» найменування і (або) номер продукту. Модель і серію свого принтера ви можете прочитати на його корпусі. Як правило, виробник традиційно розміщує ці дані на передній панелі.
4
Натисніть на кнопку «Пошук» і дочекайтеся, поки буде сформований список збігів по вашому запиту. Зі списку виберіть потрібний вам драйвер, якшо по ньому лівою кнопкою миші. На новій сторінці за допомогою списку оберіть свою операційну систему, натисніть кнопку «Далі».
5
Виберіть файл для завантаження і клікніть по відповідному рядку-посиланню (наприклад, «Повнофункціональне програмне забезпечення і драйвер HP») лівої кнопкою миші. При переході на наступну сторінку виберіть в розділі «Опис і характеристики» рядок-посилання з назвою ПО.
6
Вкажіть директорію для збереження файлу і дочекайтеся закінчення завантаження. Запустіть завантажений файл .ехе, якшо по ньому лівою кнопкою миші і дочекайтеся, поки все файли будуть витягнуті на ваш комп'ютер.
7
Після цього запуститься «Мастер установки». Необхідне ПЗ буде встановлено автоматично, від вас вимагається лише слідувати вказівкам інсталятора. Дочекайтеся завершення операції та натисніть на кнопку «Готово», перезавантажте комп'ютер.
8
В операційній системі Windows оновлення драйвера принтера можливо за допомогою компонента «Мій комп'ютер». Клацніть на його значку на «Робочому столі» правою кнопкою миші і виберіть пункт «Властивості».
9
У діалоговому вікні перейдіть на вкладку «Обладнання» і натисніть на кнопку «Диспетчер пристроїв». У вікні, розгорніть пункт «Порти COM і LPT» та виберіть порт принтера, якшо по ньому двічі лівою кнопкою миші.
10
У вікні, перейдіть на вкладку « Драйвер » і натисніть на кнопку «Оновити». Слідуйте вказівкам «Майстра оновлення обладнання», щоб встановити нову версію драйвера із вказаного вами місця або автоматично.