Як взяти комп'ютер в кредит.

Багато людей вже давно активно користуються послугами банків. До їх числа відносяться і, так звані, споживчі кредити . Якщо ви хочете оформити кредит на персональний комп'ютер, то врахуйте ряд важливих факторів.
Інструкція
1
Для початку вивчіть пропозиції різних банків. Зазвичай в кожному магазині знаходяться 3-4 представника різних компаній. Визначте для себе відповідну схему кредитування. Деякі банки пропонують придбати товар «в розстрочку». Ця система має свої переваги, тому виключає переплату за товар. Але у неї є і істотний недолік.
2
Розстрочка оформляється шляхом створення штучної знижки на товар, яка складає 7-8%. Якщо ви будете повертати комп'ютер у випадку поломки, то сума фінансової компенсації становитиме ціну товару з урахуванням цієї знижки. Тепер приступите до вибору комп'ютер а.
3
Визначте для себе ідеальні характеристики цього пристрою. Краще відмовтеся від придбання занадто дорогого товару. Не вибирайте тільки що надійшли моделі. Найчастіше вони коштують значно дорожче, не володіючи при цьому вагомими перевагами.
4
Якщо є можливість, то придбайте аксесуари та комплектуючі окремо. Немає ніякого сенсу переплачувати за клавіатуру, мишу і акустичну систему. Краще придбати дані товари окремо. Цим ви істотно зменшите суму щомісячного платежу.
5
Постарайтеся відмовитися від додаткових послуг, які надаються магазинами. У даному випадку мова йде про додаткової гарантії та встановлення програмного забезпечення. Якщо ви вважаєте ці послуги необхідними для вас, то краще зачекайте деякий час, накопичивши потрібну суму для їх оплати. Практика показує, що при покупці комп'ютер а з повним набором аксесуарів і додаткових послуг, вартість самого ПК становить приблизно 70-75%. Тобто сума вашого щомісячного платежу буде значно менше, якщо ви оформите кредит лише на системний блок і монітор.
6
Якщо ви оформляєте розстрочку, то виберіть максимально тривалий термін виплати кредиту, наприклад 2 або 3 роки. Ви завжди можете здійснити дострокове погашення заборгованості, а даний підхід дозволить завжди своєчасно оплачувати невелику суму.