Як розносити взуття зі штучної шкіри. Як розносити чоботи.

При покупці взуття, крім зовнішнього вигляду моделі потрібно звертати увагу на зручність і відповідність розміром. У випадку, якщо туфлі виготовлені з натуральної шкіри, взуття розтягнеться в процесі носіння. З штучною шкірою для разнашіванія потрібно вживати додаткових заходів.
Інструкція
1
Для розтяжки взуття підійдуть спеціальні спреї. Зазвичай вони мають піноподібну структуру: нанесіть спрей на ті ділянки, які хочете розтягнути, потім відразу надіньте взуття. Бажано, якщо на вас виявляться щільні вовняні шкарпетки - це прискорить процес розтяжки. Дія потрібно повторити 3-5 разів для досягнення результату.
2
Якщо взуття зі штучної шкіри тисне вам в області п'ят, змастіть цю ділянку спиртом і надіньте на носок. Носіть до тих пір, поки туфлі не візьмуть форму вашої ноги. Для розтяжки взуття добре підходить розчин оцту з водою. Нанесіть цю суміш на ті ділянки, які хочете розтягнути, надіньте взуття і носіть до повного висихання.
3
Одним із засобів-растяжітелей взуття є касторове масло. Воно розтягує туфлі за принципом магазинних растяжітелей: пом'якшує ділянки, на які її завдали.
4
Для розтяжки взуття наберіть води в звичайний поліетиленовий пакет, простежте щоб він не протікав. Потім покладіть мішечок з водою у взуття і помістіть в морозилку ненадовго. Дочекайтеся поки вода в пакеті замерзне, потім виймайте. Цей спосіб більше підходить для штучної замші, синтетична шкіра може потріскатися від морозу.
5
Якщо жоден із способів не розв'язав вашу проблему, зверніться в ремонт взуття. Можливо, майстер зможе розтягнути ваші туфлі, деякі майстерні надають подібні послуги.
Зверніть увагу
Взуття з тканини практично не можливо розтягнути, адже в цьому випадку будуть витягатися волокна матеріалу, а це зіпсує зовнішній вигляд туфель, додасть їм відчуття поношенности.
Корисна порада
Всі вищеописані засоби підходять для незначної розтяжки, сильно розтягнути штучну шкіру не вийде. Для того щоб не помилитися з розміром взутті, не приміряйте її з ранку. У другій половині дня ноги втомлюються і набрякають, інформація про розмір буде більш достовірною. Крім довжини і ширини туфель, завжди приділяйте увагу повноті. Це дозволить вам уникнути ситуації, в яких взуття необхідно розтягувати.