Як забронювати квитки на поїзд.

Щоб забронювати квитки на поїзд і бути впевненим в тому, що бронь дійсно існує, найкраще робити це на сайті ВАТ «Російські залізниці». Так що замовляйте в банку карту, отримуйте її - і можете звертатися на цей сайт. Бронювати квитки слід не пізніше, ніж за 45 днів до початку поїзд ки.
Інструкція
1
Зайдіть на сайт http://rzd.ru. Увійдіть, вказавши ПІБ, стать і вік, адресу електронної пошти, контактний телефон. Введіть логін і пароль (латинськими буквами), код підтвердження і натисніть кнопку «Зареєструвати».
2
Відкрийте свою електронну поштову скриньку і перейдіть за посиланням для підтвердження реєстрації. Введіть логін і пароль і зайдіть на сайт. Виберіть розділ «Купити квиток».
3
У списку оберіть станцію відправлення і станцію призначення або наберіть їх вручну. Вкажіть кількість пасажирів, дату і приблизний інтервал відправлення (тобто той час, в яке вам було б зручніше за все почати подорож) і натисніть кнопку «Продовжити».
4
Якщо вже є 8 годині ранку за московським часом, то ви побачите список доступних поїзд ів. Виберіть той, який вам підходить найбільше, і знову натисніть на «Продовжити». Ознайомтеся з що ще списком вагонів. Дізнайтеся, чи є вільні місця в цікавій для вас категорії (плацкарт, купе і т.п.), і виберіть потрібний вагон. Натисніть на «Продовжити» і перейдіть на сторінку оформлення пасажирів.
5
Вкажіть у відповідному списку додаткові вимоги до місць (верхні, нижні; діапазон підходящих місць у вагоні). Введіть в поля форми ПІБ, найменування документа, його серію та номер, відомості про тариф.
6
Натисніть «Продовжити», після чого бронювання квитка на поїзд буде здійснено. Зверніть увагу: оплата, вироблена з банківської карти, повинна надійти на рахунок ВАТ «РЖД» не пізніше, ніж через 10 хвилин, інакше бронь анулюється, і замовлення скасовується.
7
Перевірте, чи правильно заповнена форма замовлення та натисніть «Оплатити». Для оплати слід вказати номер карти, код CVV2 (знаходиться на зворотному боці), ім'я власника (латинськими буквами) і термін її дії. Натисніть «ОК». Запишіть або роздрукуйте номер вашого квитка.
8
Отримати квиток ви зможете через спеціальний термінал, встановлений на вокзалі або в звичайній касі, пред'явивши паспорт.