Як забронювати готель в Туреччині.

Якщо ви хочете відпочити в Туреччині і бажаєте при цьому забронювати номер в готелі самостійно, зверніться на один з численних інтернет-сайтів, що пропонують подібні послуги.
Інструкція
1
Замовте в одному з банків картку Visa Classic (Visa Electron або Maestro для бронювання готелю не підійдуть). Якщо у вас вже є карта одного з банків, уважно розгляньте її. Якщо на її лицьовій стороні номер, ім'я власника і термін дії пропечатані опуклими буквами, а на зворотному - у полі для підпису вказано ще раз номер карти і 3 цифри, то вона може бути використана для бронювання готелю через інтернет. Перевірте термін її дії та наявність коштів.
2
Зайдіть на один із сайтів, що пропонують послуги з бронювання готелів. Заповніть поля: «Назва готелю (міста, країни)», «Дата заїзду», «Дата виїзду» (якщо ви ще не визначилися, поставте прапорець біля рядка «Точні дати ще не відомі»), вибравши їх з випадаючого календаря. Зверніть увагу: що вселення зазвичай проводиться до 14.00 за місцевим часом, виселення - до полудня.
3
Вкажіть кількість осіб, які збираються в Туреччину (окремо дітей і дорослих), рівень готелю і набір послуг (можна вказати не на всіх ресурсах), приблизна вартість проживання (також, можна привести не скрізь). Поставте прапорець навпроти рядка «Показувати тільки доступні готелі», якщо ця опція передбачена.
4
Натисніть кнопку «Пошук» та ознайомтеся зі списком пропонованих готелів. Якщо є можливість, прочитайте опис вподобаного готелю і подивіться по карті, в якому районі він розташований (або, наприклад, як далеко від моря, якщо ви зібралися на пляжний відпочинок). Ознайомтеся з цінами на проживання.
5
Якщо готель влаштовує вас по розташуванню, набору послуг і ціною, забронюйте номер безпосередньо на сайті. Натисніть кнопку «Забронювати». Далі - виберіть тип розміщення (одномісні, двомісні і т.д.). Виберіть тип обслуговування (все включено; сніданок; сніданок і вечеря і т.п.). Натисніть «Продовжити».
6
Далі вкажіть кількість номерів потрібного вам типу і клацніть по кнопці «Продовжити». На черговій сторінці приведіть іншу інформацію: ПІБ, тип карти, її номер (без пробілів), термін дії. Після того як ви натиснете «Продовжити», на карті «заморозити» сума, рівна одноденному проживанню в цьому готелі. Не хвилюйтеся: якщо поїздка не відбудеться, через місяць після вказаного дня заїзду ці гроші знову будуть доступні.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=ZhxFgR5WUyM