Як зробити правильний вибір.

Як часто ми мучимося, не знаючи, як вчинити в складній і заплутаній ситуації? Муки вибору посилює і розуміння, що будь-яке рішення призведе до серйозних наслідків, а допущена помилка може обійтися надто дорого. Часом так хочеться мати паличку-виручалочку, яка допомагала б зробити правильний вибір. Але якщо чарівна паличка - це вигаданий предмет, то наша підсвідомість існує цілком реально. Саме воно допоможе нам зробити правильний вибір у складній ситуації!
Інструкція
1
Дана вправа найкраще виконувати перед сном, коли ви розслаблені, чи не думаєте про денні турботи і перебуваєте в тиші. Лягайте на ліжко і дозвольте вашому тілу деякий час розслаблятися. Можливо, ви помітите, як поступово йде напруга з окремих м'язів, а дихання стає більш глибоким і спокійним. Відзначте для себе цей стан.
2
Згадайте, проблемну ситуацію і подумайте, які існують варіанти поведінки в ній. Подумки уявіть себе, вже зробили якийсь вибір. Уявіть, що ви будете почувати в цьому випадку, які у вас будуть події в житті, які люди будуть вас оточувати. Повністю поринете в подумки зроблений вибір.
3
Прислухайтеся до свого тіла. Наша підсвідомість - це потужний ресурс, який допомагає нам. Воно знає, як уникнути протиріччя з навколишнім світом і бути в гармонії з самим собою. Підсвідомість проявляється на рівні уявних образів і чуттєвих і кінестетичних відчуттів. Пам'ятаючи про це, прислухайтеся до себе. Чи відчуваєте ви емоційний підйом, представляючи себе, які зробили якийсь вибір, або, навпаки, відчуваєте тяжкість і незадоволеність? Часто підсвідомість і інтуїція проявляються у вигляді відчуттів, чітко прив'язаних до правої і лівої частин нашого тіла. Так, будь-які відчуття (тепло, холод, поколювання) в лівій частині тіла означають «ні» передбачуваному рішенням, в правій частині тіла - «так».
4
Уявіть собі таким чином всі можливості вибору по черзі, прислухаючись до власних почуттів. В результаті, цілком можливо, у вас з'явиться кілька хороших варіантів поведінки. Порівняйте їх за силою відчуттів, які вони викликають. Зупинившись на одному з них, будьте впевнені: ви зробили правильний вибір.
Відео по темі
 http://www.youtube.com/watch?v=4orjjSGawy8