Як знайти характер.

Іноді людям приємно почути на свою адресу: «людина з характером », «сильна особистість», «виражена індивідуальність». Це найчастіше хочеться почути молодим людям, які ще не реалізувалися професійно, або людям постарше, які переживають кризу середнього віку - тим, хто хотів би набути характер.
Інструкція
1
Для початку подумайте, що ви розумієте під словосполученням «набути характеру» і для чого це потрібно. Якщо ви хочете стати більш цікавим і шанованим для оточуючих, це одна мета. Якщо ви хочете навчитися відмовляти нав'язливим прохачам - зовсім інша. Якщо хочете придбати на роботі репутацію вольової людини - третя. І йти до вирішення потрібно саме від умов завдання.
2
Вольові особистості оповиті ореолом захоплення і обожнювання, книги про людей при владі дуже популярні, передачі про сильних світу цього збирають величезні глядацькі аудиторії. І багато хто замислюється про те, як би їм стати якщо не лідером, то хоча б просто авторитетним вольовою людиною. Треба сказати, що і людина м'яка може бути дуже значущим для оточуючих.
3
Згадайте Мелані Вілкс з «Віднесених вітром». Будучи тендітною і ніжною, вона вибудовувала відносини так, як вважала правильним. Так що повага створюють не біцепси і не вольова рисовка, а внутрішні якості. Поважають людей, які думають, роблять і говорять одне і те ж. Не всі знаходять сили для такої єдності, але хоча б два з трьох пунктів повинні збігатися. Поважають людей принципових, тому формулюйте погляди на життя, декларуйте їх і дотримуйтесь їх беззаперечно. Це, звичайно, змусить вас втратити гнучкість у вирішенні деяких проблем, але це вже питання постановки пріоритетів.
4
Якщо ви не можете відмовити людині, значить, у вас не вистачає впевненості в тому, що ви не зобов'язані всім подобатися. Як правило, в цьому випадку ви намагаєтеся компенсувати брак значущості відчуттям своєї потрібності. Що робити? Привчайте себе до думки, що ви маєте право відмовити в проханні без пояснень з мотивуванням «я не хочу». На питання «чому не хочете?» Повторите вихідну фразу. Цей метод називається методом «заїждженої платівки». Головне - повірити, що ви маєте право хотіти або не хотіти, не пояснюючи причин.
5
Проявляти характер в професійному житті ризиковано, за це іноді підвищують, але частіше виживають з роботи. Тому на роботі будьте обережні і обмежтеся просто акуратним дотриманням своїх посадових обов'язків і рішучістю.